Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, mit szólnátok ha...

Csajok, mit szólnátok ha pasitok egyszer csak tangát hordana?

Figyelt kérdés
Pl meglátnátok öltözködés közben, vagy szex előtt vetkőzésnél, esetleg nem is tudnátok róla csak meglátnátok mikor kivillan a nadrágból a széle.

2017. aug. 7. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Kizárt!
2017. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Meglepődnek, aztán csalódottságot éreznék :/ Megkérdezném tőle, hogy ezt mégis miért csinálja. Illetve elmondanám neki, hogy az ilyen ruhadarab szerintem undorító egy férfin és ha velem találkozik, akkor mellőzze. Egyébként valami perverziót vagy ferde hajlamot gyanítanék a háttérben.
2017. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, néha szokott.
2017. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Semmit! amilyen hü lye simán bejátszaná poénból.
2017. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne az enyémet hordja,és ok:D

Létezik férfi tanga,ha neki bejön,lelke rajta,nem vagyok az anyja,hogy megszabjam mit hordhat:D

2017. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én elsőre meglepődtem amikor leguggolt és láttam h tanga van rajta, majd este amikor vetkőzött akkor megkérdeztem tőle, hogy milyen gyakran hordja és miért, amúgy tetszett rajta, azóta elég gyakori h tangában van
2017. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
az én pasim is tangát hord, először én adtam rá, mert kiváncsi voltam h hogyan áll rajta, megtetszett, neki is, azóta csak azt hord :)
2017. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom már évek óta tangát hord, engem nem zavar formás benne a popója :) az elején fura volt de megszoktam
2017. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt hordok, a párom vásárolja nekem. Nem tudom mi ebben a fura
2017. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!