Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már régóta szeretnék Adidas...

Már régóta szeretnék Adidas superstart, de mpst jött el az ideje hogy tényleg rá szánjam magam. Szerintetek érdemes megvenni vagy sem? Csak mert hogy tömeg, és nem akarom hogy engem is annak higyjenek.

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 22:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Most*
2017. aug. 1. 22:02
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Elégetném annak a lábát, akin meglátom ezt a cipőt.

Tömeg, és téged is annak fognak hinni, ha megveszed nyugi!

2017. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagyon gázul néz ki, és hát igen, annak fognak hinni.
2017. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki, de kicsit elkéstél. Már közelsem akkora divat, mint fél éve mondjuk. Sőt, szerintem ősztől már egyáltalán nem lesz menő.
2017. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 30k-ból vehetsz sokkal jobb, és divatosabb cipőket. A superstar gáz.

Mondjuk a stan smith: [link]

Most elég nagy trend Pesten, és jól is néz ki.

Jó öreg conversek: [link]

Nike huarache, bár elég fiúsnak tűnik képeken, lábon már nagyon szép.

2017. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, jól néz ki, kényelmes és tetszik is. Tömegnek valóban tömeg, jó másfél éve nem is hordom a sajátom, ott porosodik az alsó polcon... Szerintem nagyon jól eltalált sneaker, viszont most már meg nem venném. Rengeteg van belőle, iszonyatos hypeja volt 1 éve. Ha esetleg találsz valamit, aminek különleges a mintája akkor talán. De fehér alapon fekete, zöld, kék piros, ill fekete alapon fehér csíkosat szerintem felejtsd el. Kb olyan divatcipő lett magyarországon mint az Air Force 1, pedig azis egy kva jól eltalált csuka :(
2017. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is van. En imadom, kenyelmes..

Igaz, hogy tomeg, de probalj belole kulonleges darabok valasztani. Nekem pl.holos van :)

2017. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mást néznék, most akarok én is cipőt venni, szóba jött nálam még az 574-es NB, de ha nem is mindenkin látom, azért iskola alatt 10/6 emberen tutira ez van vagy valami Nike.
2017. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!