Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bershkába mekkora méretet...

Bershkába mekkora méretet vegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

H&M-be 32 nadrágot hordok , de itt olyan nincs... írja , hogy a modell 183 magas én is annyi vagyok és ő 40es nadrágot hord... nekem akkor mekkora kéne? Rendelni szeretnék , mert messze van tőlem a bolt :/

183 magas vagyok 70kilo 93cm a csípőm. Köszi a segítséget, fiú vagyok nem értek én ehhez :( EZ A GATYA: [link]



2017. aug. 10. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
H&m meg bershka méret egyezik, szóval szerintem mehet a 32. De akkor az tényleg super skinny lesz!
2017. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bershka farmeroknál a 40-es a 31-esnek felel meg. Mivel a linkelt gatyában van elasztán is, lehet, hogy elég a 40-es is neked, merthogy nyúlik. Nekem szélesebb csípőm van, mint neked, és 42-est hordok (ami a 32-es a bershka méretek szerint), szóval szerintem veheted a 40-est.
2017. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos , hogy nem ugyanaz a H&M 100%
2017. aug. 10. 18:53
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem inkább 36os kéne? Táblázat szerint!
2017. aug. 10. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!