Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Szeretitek a kínai...

Csajok! Szeretitek a kínai üzleteket?

Figyelt kérdés
Te szereted? Mi a véleményed az ott vásárolt ruháidról? Szerinted megéri ott vásárolni? Jobban szereted mint az ilyen New Yorkert például?
2010. máj. 24. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Néha ki lehet fogni jókat. De ha már olcsóságra mész, akkor turi.
2010. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyre drágábbak és iszonyat sok ízléstelen cucc van. Néah azonabn vanank jók, bár elég büdös is van ott, és aminőség sincs a toppon. Azért néha benézek egy-két cuccot találtam, de akkor már a tescóban jobbak vannak hasonló áron/minőségben
2010. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon kevés a jó kínai. Persze benézek, hátha kifogok valamit alapon, de rendszeresen nem vásárolok kínaiba. Az a baj vele, hogy a ruhák 80%-án látszik hogy kínai (pl.összefirkált felsők idióta selejtes szöveggel). Ahol vásárolok leginkább: Takko, Jeans Club, néha New Yorker (csak az meg pofátlanul drága).
2010. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Soha nem vásárolok kínaiban és hasonszőrű üzletekben! (pl. Cosmos, Invázió stb.)


Ha olcsón akarok vásárolni akkor turiba megyek, darabáras turik a kínai boltok árai alatt vannak és mesés holmikat lehet venni.


New Yorkerbe sem vásárolok, akkor inkább Zara, Pimkie.

2010. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Néha vannak jók.
2010. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kinaiban ruhat nem nagyon szoktam venni, izlestelenek es rossz minoseguek. amit viszont megeri onnan venni, a sminkes es egyeb kacatok, pl ecsetek, hajtuk, 1-1 vadabb szinu szemhej puder vagy koromlakk amit csak 1-1 alkalomkor hasznalok.
2010. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köcce a válaszokat!Énis csak néha szeretek ott vásárolni!
2010. máj. 24. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy kb ugyanazok a cuccok vannak a kínaiba, mint a hőn szeretett New Yorkerbe... Bementünk egybe és találtam egy aranyos majmos fölsőt. Közbe átmentünk a New Yorkerbe és mit látnak szemeim? Tökéletesen ugyanazt a pólót egy "apró" különbséggel. Míg a New Yorkerbe 3000 Ft volt, addig a kínaiba 1000... Gondolom nem kell sokat gondolkozni azon, hogy hol vettük meg... Arról nem is beszélve, hogy NYer-be milyen szar anyagúak a cuccok. :S Ráadásul minden második emberen olyan van... Tehát inkább a kínai...
2010. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kösszi a válaszod!Én (mint már mondtam)szeretek ott néha vásárolni.Azért néha mert (abban a kínaiban)hosszú ideig vannak kirakva ugyanazok a ruhák.Amúgy nekem a New Yorkerben vett (Amisu)Pólómat megfogta a régifalyta Rexona és nem jött ki belőle.Amit a kínaiban vettem azokból meg kijött.Ráadásul a farmerokat már csak kínaikban veszem már, mert ugyanolyan jók csak nincs ráirva a márka és még olcsóbb is.
2010. máj. 24. 17:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Szoktam ott vásárolni, mert hát mifelénk az van, hogy az üzletekben is kínai áru van csak kétszer annyiba kerül...meg sajnos a Nike cipőket, is hamisítják, ezért inkább megveszem kínaiban minthogy a duplájáért vegyem meg egy butikban ugyanazt a minőséget! :) Ilyen New Yorker szóba se jöhet, nincs rá pénzem!!!! :S :((((
2011. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!