Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrággal vehetném fel...

Milyen nadrággal vehetném fel ezt a blúzt?

Figyelt kérdés

[link]


Ha meleg van akkor fekete/kék rövidnadrág oké, de ha hűvösebb, akkor nem igazán van hozzá illő hosszúnadrágom 🤐. Mi lenne jobb, egy fekete leggings vagy egy boyfriend (nem szaggatott csak kicsit bővebb) farmer?



2017. aug. 16. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Boyfriend farmer mellet szavazok✌
2017. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén egyik sem. Leggingset hosszított felsővel, vagy sportnadrágként hordunk. Boyfriend jeans nekem ehhez nem megy, de még mindig jobb az előzőnél. Én szűkebb farmerre szavaznék. De ízlések és pofonok, lehet, hogy neked mással tetszik.
2017. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen boyfriend. Ehhez a leggins nem áll jól
2017. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Ruházz be egy egyszerű szűkebb (esetleg magasabb derekú) fekete vagy fehér farmerre. Hidd el életet tud menteni egy rohanós reggelen, mert bármihez fel lehet venni nem csak ehhez.
2017. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is, ahogy a ketteske irta.
2017. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Farmer, ahogy az 1-es is írta.
2017. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!