Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre pánt nélküli melltart...

Esküvőre pánt nélküli melltartó vagy szilikonos melltartó?! Nem csúszik le?

Figyelt kérdés

Szombaton esküvőre megyek és a ruhámnak van egy vékony spagetti pántja.Eredetileg úgy volt hogy szilikon pánttal veszem fel,de felpróbáltam,de folyton "szétcsúszott" egymás mellett a két pánt és ez így szerintem gáz.Majd megpróbáltam levenni a lángot de úgy meg a hasamig lecsúszott kb. a melltartó, melltartót mindenféleképpen szeretnék alávenni.Ezek az öntapadós melltartók vagy a pánt nélküliek kibírnak csúszkálás nélkül egy lagzit? Attól félek hogy majd táncolás közben leesik rólam,nem akarom egész este húzogatni!Arra gondoltam hogy holnap majd veszek egy ilyet,de beválik/kibírja?

Mik a tapasztalatok?

Köszönöm 17L



2017. aug. 17. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Öltözz fel, és kérdd meg anyukádat, hogy 1-2 öltéssel rögzítse a melltartó pántját a ruha pántjához, akkor nem csúsznak szét.
2017. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

En minden nap pant nelkuli melltartot hordok, es sosem csuszik le. Biztos, hogy jo a merete?

A tapadossal meg az a tapasztalatom, hogy kb 5 perc utan lejon. En a kinaiban vettem ugyan, lehet h ez volt a problema.

Es ha megfogadsz egy tanacsot: a szilikonos pant iszonyatosan igenytelen, es nem nez ki jol, ne hordj ilyet.

2017. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a méret, akkor a pántnélküli az tökéletes. A szilikonos tapadós melltartót pedig csak akkor ajánlom, ha végig ülni fogsz. Ha táncolni is fogsz, akkor inkább ne válaszd, mert ha elkezdesz izzadni, akkor elenged a ragasztó.
2017. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tamas0402 válasza:
62%
Csakis pántnélüli! A szilikon pántos melltartó már 10éve nagyoooon gáááz! A szilikon pántos melltartó igazából nem átlátszó, vagyis felesleges!
2017. aug. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Én szinte mindig pánt nélküli melltartót hordok.

Nem csúszik le. Körbe a melltartó peremén szilikoncsík van, oda tapad hozzád.

A szilikonos pánt nagyon gáz!!!!

2017. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötleteiteket, válaszaitokat!

Kínaiban is lehet kapni pánt nélküli melltartót?Mert 2-3000-nél nem szeretnék többet rá költeni. Örülök hogy kaptam válaszokat,mert én eredetileg szilikonos melltartót akartam venni,de lemondtam róla :)

2017. aug. 18. 09:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj be a triumphba vagy más fehérnemű üzletbe, ott tud az eladó megfelelő méretet választani neked
2017. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3000 környékén szerintem már találsz az Oyshoban, Womens' Secretben is.

Kérd az eladó segítségét a mérettel kapcsolatban és akkor tuti olyan lesz, ami megfelelő.

A felragaszthatósat (ami rád tapad és nincs semmi pántja) nem ajánlom, mert a legkisebb izzadás esetén is azonnal elenged.

2017. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötletet!

De sajnos itt nincsenek ilyen üzletek felénk :/

2017. aug. 18. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!