Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit szóltok a pizsamanadrág...

Ti mit szóltok a pizsamanadrág-szerű nacikhoz? Színes, mintás, lenge, vékony anyagból, pont olyan, mintha pizsama lenne. Hordjátok? Tetszik?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok.
2017. aug. 20. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Persze, pizsamának.

Nem és kor

2017. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem voltál vicces, de legalább megpróbáltad...
2017. aug. 20. 15:50
 3/9 Metionin ***** válasza:

Én otthonra szeretnék ilyet, kényelmesnek tűnik. Utcára nem venném fel, de van olyan, ami másokon már tetszett.

27/L

2017. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagyok, a reggeli óráimra ilyenekben szoktam bejárni :D Meg a kisboltba hétvégente ha lusta vagyok normálisan felöltözni. Mondjuk amúgy van hordható változata ami olyasmi mint egy melegítő nadrág meg olyan a mintája amiről nem feltétlenül a pizsama jut eszedbe. Viszont én azt veszem észre, hogy nem mindenkinek áll jól.
2017. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaa és 20/L
2017. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem pl nagyon nem áll jól.

Tegnap láttam pont valakin az utcán ilyet, és nagyon hülyén nézett ki, mert az alsó is mintás volt, meg a felső is, és nagyon hasonló színben. Egyszínű felsővel jó. De inkább csak nyaralásra, fesztiválozni.

2017. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan az a ruha, ami csak a nagyon vékony csajoknak áll jól.:D

Egyébként én hordanám, de csak feketében.

2017. aug. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt, 17/L
2017. aug. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem van ilyen nadrágom, és nyáron szoktam hordani. az Orsay-ből vettem, fekete alapon fehér apró pöttyök rajzolnak ki kis virágokat, és szerintem nem kelti pizsama érzetét, bár ki hogy látja. egyszínű felsőkkel hordom, és szeretem, mert lenge, nincs benne melegem és addig sem süti a lábamat a nap (nem szeretek a napon lenni).

24/l

2017. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!