Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet divatos ingeket és...

Hol lehet divatos ingeket és farmereket venni Pesten nem horror áron?

Figyelt kérdés

Most voltam egy körúton (westend, duna plaza, pólus) és azt hittem berosálok..egyrészt vagy nincs semmi divatos ing / póló / nadrág vagy van de az S-es meg M-es méretű az meg ugye rám kicsi.


Mostanság nagyon tetszenek a koptatott és tépett (de nem félméteres tépések) farmerek, és ugye jó minőségű ingeket is szeretnék. Kis ruhatár frissítést szeretnék, de vagy nagyon rossz helyeken keresek, vagy mindig elkapkodják előlem.


Nem hiszem, hogy egy 185 centis 86 kilós emberre olyan nehéz lenne találni értelmeset, nekem eddig mégsem megy.


Férfi társaim ti hol vesztek magatoknak ruhát?



2017. aug. 23. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

turi? egyre több olyan van, ami férfiruhát is kínál.

pl. party 22 (jászai mari tér)

vaagy a 4. kerületben az árpád út-mártírok útja sarkán (van ott egy OTP is) kifejezetten jópofa férfiruhákat lehet kifogni.

2017. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ada100 ***** válasza:
Seraphstore webáruház
2017. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igaz, hogy én nő vagyok és szegedi, de a pesti Hádákat nézném meg a helyedben. Elég sok használható és jó minőségű dolgot lehet találni, ha az ember konfekcióméret.
2017. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!