Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Hol lehet olyan női táskát vásárolni, aminek az első zsebe lecipzározva önálló kistáskaként is használható?

Dorkapetrity-ből van hasonló, de az patentos és csak egy borítéktáska az eleje, nem ezt keresem. Láttam valahol, azt hiszem szintén magyar tervező készítette, de sehol nem találom.

Keress kérdéseket hasonló témákban: táska, retikül, magyar divattervező

08-24 22:14  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Szia! Én az Ázsia centerbe vettem egy táskát, és annak a belső zsebe volt kivehető, ami kis kézi táskaként is nagyon jól szuperál :)
remélem tudtam segíteni:)

# 1/1Időpont 08-26 12:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti milyen ruhában jelennėtek meg egy box gâlán? Első ilyen esemėny, mėg sosem volt benne részem. 26/L
Megszeretném venni az első 10 soros bakancsomat. Milyennel lenne érdemes kezdeni?
Első randira mennyire illene egy farmer rövidnadrág?
Mi a neve az olyan "melltartónak" amit vagy melltartó fölé, vagy magában veszel fel egy olyan felsőhöz, ami egy kicsit mélyebben van dekoltálva, vagy mondjuk egy inghez, amiben az..
Most fogok menni 9. -be. És már azon gondolkozok hogy mibe menjek első nap. Mert nekünk az első napon van az évnyitó és utánna 4 osztályfőnőki. És szerintetek mi lenne a megfelelő?
Hogyan öltöznétek fel az első randira?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu