Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha elmegyek a plázába 27ezerbő...

Ha elmegyek a plázába 27ezerből mennyi felsőt lehet venni pl h&m, tally weijl, new yorker és hasonló üzletekben kb?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés mert az áraktól függ, csak kb-re kérdezem, mert messze van a pláza és ha nagyon keveset akkor még gyűjtök pénzt és csak az után megyek. Köszi a válaszokat :) L

2017. aug. 25. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb 10felsőt tudsz venni,ha nem az akciós részlegről válogatsz.De most lehet,hogy sokkal többet is hiszen nyár végi akciók vannak.
2017. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6-7 szerintem
2017. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen felsőket akarsz. Sima egyszínű pólót vagy lenne benne rafináltabb szabású blúz is.


Ha úgy nézzük, hogy csak sima felsőket, akkor kb. 10. Ha nem, akkor 5-6-7.

2017. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szereintem jobban járnál ha 2 szettet összeraknál magadnak 27 ből bőven megoldhatod ezekben az üzletekben átlagosan a farmer 8000, felsők 6000, pólók vannak 5000 alatt, én is innen vásárolok :)
2017. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kb 5-7-et. Tally Weijlben 3-5000Ft egy póló, H&M-ben 3000 körül, New Yorkben nem tudom, ott szerintem olcsóbb, de nem jó minőség. Nekem nem vált be.. Ráadásul kb egy mérettel minden nagyobb mint ami rá van írva. :) 22/L
2017. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!