Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon regi farmerbol lehet...

Nagyon regi farmerbol lehet varazsolni maj divatut?

Figyelt kérdés

Kaptam egy 20 eves , nem hasznalt farmert. Igy nez ki.


[link]


A szine jobb, szep tinta kek. Derekban, fenekben, pont jo ram, viszont combtol lefele nagyon nem tetszik. Gondolom rendes , passzos csodarmert nem lehet belole szabni, de egy hasonlot?


[link]


[link]



2017. aug. 25. 18:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Mai divatut. *
2017. aug. 25. 18:37
 2/7 A kérdező kommentje:
Csofarmert*
2017. aug. 25. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Hááát ha a hosszából vágsz valamennyit és felhajtod akkor talán néz ki valahogy. Ha nem jön össze akkor meg rövidnadrágot még mindig tudsz belőle csinálni. Én általában azt szoktam az ilyenekből. De ha elviszed varrónőhöz lehet többet tud vele kezdeni.
2017. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy jó varrónő kb 1500 Ft-ért csinál neked belőle olyat amilyet a képeken mutatsz. Érdemes elvinni egyhez.
2017. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Varrono fogja csinalni.
2017. aug. 25. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy rugalmas anyagú-e, mert ha nem, nem fogod tudni fel-levenni, ha alul nagyon szűk a szára.
2017. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szárakat a lábak közötti oldalon az illesztésnél belülről összébb fogod, és végigvarrod szűkebbre. Mikor nem volt még ez a "skinny emósvilág" nekünk magunknak kellett ezt megcsinálni minden egyes nadrágvásárlás után.
2017. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!