Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sajnos nem tudok választani...

Panka17 kérdése:

Sajnos nem tudok választani az adidass superstart, vagy vans cipőt válasszam! Tapasztalatotok szerint mejik a jobb cipő? Valaszokat megkoszonom! 17/l

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Én mindenképp a superstar-t választanám. Drágább de szerintem jobban megéri. Nemtudom nekedennyire szempont, nalam az egyreszt a superstar nem azik at, mig a legtobb vans vekony anyagbol van tehat átázik az esős napokon! Masreszt nagyon sok ismerősömnek már több éves a vans cipoje, viszont az en vans old skool cipom mar masodjara vittem vissza javításra mert a talprészénél a ragasztás felvált..van egy adidas superstarom feket fehér csikokkal, és mar lassan 2 éve rendesen gyilkolom mert nagyon sokat hasznalom es semmi baja! Es ha azt nezed hogy a vans cipo majdnem 20.000ft, az adidas superstar 25-27.000ft korul van és akkor már jobban megéri szerintem! Viszont azt is át kell gondolnod, hogy a vans cipot feltudod venni ha kicsit melegebb ido van es persze ezt mindenki maga donti el mert sokan jarnak nyaron is superstarba de en nem birnam 40fokba felvenni megsulnek benne..ezek az en velemenyeim mindenkinek mas tapasztalatai vannak ezek az en sajat tapasztalataim nem akarlak rabeszelni de en mindenkepp a superstart ajanlanám!!
2017. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, melyik Vans.

De én a Superstart nem választanám, lerágotg csont.

2017. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
lerágott*
2017. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Superstar tomeg, nekem van egy velemenyem azokrol a lanyokrol akik abban vannak. Vans is az, de az legalabb nincs rajta minden 2. tumblr p*csan. Mindenkepp vanset vegyel
2017. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Mind2 tömeg cipő de mind1

Nekem superstar jobban bejon jobb a tartása és már írták is hogy az nem ázik át sokkal jobb🖒 superstart vegyél

2017. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Adidasra szavazok. Csajos. Nekem bejön a tiniken
2017. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rákos róbert válasza:
68%

Szia!

Szerintem ne így állj hozzá ehhez a kérdéshez, mert nem azon múlik egy cipő minősége, hogy kik hordják. Nincs olyan hogy lerágott csont, meg olyan sincs, hogy már nem divat. Az Adidas a Superstar modellt már 1969 óta gyártja és azért ha valami ennyi éven keresztül gyártásban marad, akkor ott van valami. Jelen esetben egy igencsak jó minőségű termékről beszélünk, és ezt csak megerősíteni tudom. A Nike - Converse - Puma modellek, amik kb. ugyan ez az árkategória, fél év alatt már szétmennek az én brutális patáimon, a Superstar 3 évig bírta. És bírja, mert most is ezt hordom a leggyakrabban.

A stílusa elég jól megy a hétköznapitól a sportoson át, akár az elegánsig. Egy méretes "Vans" felirattal a lábadon már nincs ekkora mozgástered ruházkodás terén. Az, hogy melyik szubkultúra sajátít ki éppen egy márkát, vagy egy típust, az ne befolyásolja a te ízlésedet. A Superstar modellekből ráadásul rengeteg variáció van. De a lényeg úgyis ugyan az: válaszd azt, amelyik jobban illik hozzád. Nekem pl. semmi közöm egyik zenei vagy egyéb popkulturális szekcióhoz sem, sima tanár vagyok egy iskolában, mégsem szúrja senkinek sem a szemét a fehér Superstar fekete csíkokkal. Szóval te tedd a cipőt sajátoddá, ne fordítva!

2017. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha egy vansre vigyázol lazán bírja 2-3 évig, leárazva simán lehet kapni 14 ezerért, ezért szerintem ár érték arányban sokkal jobban megéri.
2017. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!