Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a sötétkék alkalmi...

Ehhez a sötétkék alkalmi ruhához milyen boleró+cipő illene? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Ezzel a gyöngyházas fehér árnyalattal nem igazán vagyok kibékülve (lehet, hogy a kép nem teljesen adja vissza a színét). Illetve mivel nem túl hosszúak a lábaim, arra gondoltam, hogy egy varrónővel levágatom térd fölé érőre. Szerintetek jobban állna úgy?


2017. aug. 26. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon csinos ruha, térd fölé érően is biztosan szép lenne.

Boleróból sötétkék, fekete?

Cipő szintén fekete?!

2017. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem így sem rossz ez a ruha, de esélyes, hogy rövidebben még jobb lenne. :) Boleróból meg szerintem akkor már vagy egy teljesen fehér nem mutatna rosszul. Cipőből pedig meg valami hasonló sötét árnyalatú mint a ruha vagy fekete is akár ahogy előttem is írták.
2017. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez így is jó. Nekem inkább a boleró fazonja nem tetszene kicsit olyan öreges de a szín plusz ugyanilyen cipő jó. De én mondjuk simán felvenném egy citromsárga boleróval és cipővel de ha neked nem ilyen a stílusod és nem éreznéd magad jól benne akkor sima fehér vagy ha találsz sötétkék , fehér pöttyöset ugyanolyan mintájú cipővel esetleg ugyan ilyen színekkel csíkosat.

Igazából ehez a ruhához kb minden passzol😅. A felvarrással én is egyetértek.

2017. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!