Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mi "tetszik" jobban,...

Lányok, mi "tetszik" jobban, ha egy fiú szandálban vagy lábujjközös papucsban van inkább?

Figyelt kérdés
Persze zokni nélkül :)

2017. aug. 28. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Pasiknak se kelljen már nyáron nagy melegben mindig zárt cipőben meg zokniban lenni. Ha normális darab, akkor lehet szandál is meg papucs is. Csak ne zoknival vegye fel!
2017. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Sőt tulajdonképpen az alsógatya is meleg...
2017. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Lábujjközes papucs nekem sokkal jobban tetszik rajtuk. Persze csak ha igényes és ápolt a lába.

23L

2017. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szandál - de csak igényes, férfias és csak mezítláb. A papucs nekem nagyon nem jön be. Tudom, hogy divat, de szerintem kimondottan nőies a lábujjközös papucs.
2017. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem venném fel! Erre vannak azok a tipikus nyári cipők mint pl a Vans authentic vagy egy nike sb janoski. Én ezeket veszem fel legszívesebben de papucsot nem mert az elég igénytelen, a szandál meg béna :p
2018. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!