Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok most évnyitón ti...

Lányok most évnyitón ti vettetek fel harisnyát vagy combfixet esetleg, ilyen jő időben?

Figyelt kérdés

2017. szept. 2. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem,így is folyt rólam a víz,nem akartam harisnyával rontani a helyzeten. Combfixet amúgy sem hordok.
2017. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
En vettem harisnyat, mert nalunk reggel meg hideg volt.
2017. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen, vettem fel harisnyát, de meg is bántam mert qrva meleg volt.
2017. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
én is vettem fel, de nagyon rossz döntés volt
2017. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Megint egy beteg fétises....
2017. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Aki velem szemben ült a metrón M3 Köki (valami Csilla nevű csaj,ha memóriám nem csal), na ő nem vett fel harisnyát. Bitangjó cickói voltak,s a fehér bugyi kilátszott a miniszoknya alól. Komázom az évnyitókat így,hogy már nem vagyok diák :D
2017. szept. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én egy olyan lányt láttam reggel, aki combzoknit vett fel a miniszoknyához. Reggel még hűvösebb volt, nem is tűnt rossz ötletnek, gondolom napközben térd alá húzta a zoknit, hogy ne legyen melege
2017. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én harisnyában voltam.De kár volt mert kicsit izzadtam benne mert bent voltunk a tornateremben és végig ülni kellett..
2017. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egy alkalmi ruhához így évnyitón is úgy illik meg sokkal szebb ha harisnya van a lányokon.Ja és ne sajnáljatok jó minűségűt venni mert lehet hogy ugyannyi idó alatt elszakad, de szépen mutat a lábon.Én pl.a Bellinda Fascination-t szeretem,van belőle világosabb, sötétebb, szeretem mert elegáns, összetart, szép formájú az ember lába benne. Sokkal csinosabbá tesz egy kevésbé formás lábat is. (Nyilván 40 fokban nem igazán kellemes )
2017. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó vagyok, igaz,én már nem évnyitókra készülök, (legalábbis nem olyan értelemben mint Ti),de a lányaimnak akik hasonló korúak Hozzátok és barátnői viszonyban vagyunk szinte,én mindig javaslok nekik valamit.Legutóbb pont a harisnya téma volt a terítéken, és Nekik is azt mondtam, hogy sokkal ízlésesebb a harisnya mint a csupasz láb.Meg szerintem ilyenkor zárt orrú magassarkú illik jobban. Nyilván egy esti programhoz haverokkal amikor az ember felvesz este egy lebarnult lábhoz könnyű ruhát és szandált harisnya nélkül az is más.Én is megpróbálok koromhoz képest fiatalosan öltözködni azt mondanám hogy sportosan elegánsan. ( Ja és bárki bármit is mond, egy finom smink ami nem közönséges nagyon kellemes látvány tud lenni évnyitón a lányokon... a harisnya mellett... :)))
2017. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!