Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem egészen randi lesz, mert...

Nem egészen randi lesz, mert jön két barátja is, de nem tudom, hogy vehetek-e ehhez a ruhához combfixet, vagy inkább húzzak harisnyát?

Figyelt kérdés

Erről a ruciről lenne szó, talán minimálisan rövidebb szoknya résszel:

[link]


Utálok harisnyát hordani, de beütöttem a lábam, és van rajta egy nagy, kb két tenyérnyi lila folt, viszont egy 20 denes combfix már egész jól elrejti.

Mivel rövid a ruha, hiába veszek hozzá harisnyatartót néha egy ici-picit kilátszik a combfix csipkés része, ráadás nem kettesben megyünk, szóval nem szeretném, hogy a barátai a combomat stíröljék :D jobb lenne a harisnya mellett maradjak?

Vagy kár ezen izgulnom, mert a barátom barátai tekintettel lesznek rá és nem rám csorgatják majd a nyálukat? :D



2017. júl. 28. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

"Vagy kár ezen izgulnom, mert a barátom barátai tekintettel lesznek rá és nem rám csorgatják majd a nyálukat? :D"

Légyszi nekem is adj már egy kis önbizalmat! :D

2017. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a csipkés combfix nemigazán bulira való viselet. Csábító fehérnemű inkább- kettesben a pasiddal..


Ha bulizni mentek semmiképpen nem vennék fel ilyet a helyedben, nem is hinném,hogy annyira nagyon kényelmes viselet.

Nyár van ,vegyél fel valami olyat, amiben nem látszik az, amit rejtegetni akarsz.

2017. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Már a véraláfutás is ciki és rejtegetni kell? :D
2017. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
A combfix nem ilyen alkalomra es nem ehhez a ruhahoz valo viselet, plane nem ilyen tarsasagban.
2017. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz a véraláfutás, inkább ne vegyél fel semmit, a srácokat egyáltalán nem fogja zavarni, ha valaki megemlíti, egy "Ja, beütöttem, hahah!" mondattal el lehet intézni :D
2017. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazából már eldöntöttem, hogy ebben megyek ha törik ha szakad:D csak az a kérdés, hogy melyiket vegyem hozzá.

Vacsorázni megyünk, nem olyan puccos helyre, utána a srácokat ismerve biztos beülünk valahová iszogatni.


1, Csak bízz magadban:)

2,5, Igen engem zavar, próbáltam már alapozót tenni rá, de az nagyon bénán néz ki.. :D

3, Nem értem mitől lenne kényelmetlen? Általános iskolában viseltem utoljára harisnyát, azóta mindig combfixet veszek fel szoknyákhoz, sokkal kényelmesebb ráadás praktikus is.

2017. júl. 28. 17:38
 7/14 anonim válasza:
67%
Engem inkabb az erdekel, hogy miert mentek negyen. Fel a srac egyedul egy lannyal?
2017. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajmár... ha szexi akarsz lenni a néha kivillanó combfixeddel, akkor vedd fel nyugodtan!

Ha tényleg nem akarod, hogy mások is lássák, akkor meg harisnya. Ennyi.

2017. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%

Egy ilyen hatalmas kék folt azért elég ciki.

Az fel sem merült, hogy nadrágot vagy hosszú ruhát vegyél fel?

Nincs olyan vastag combfix, amin nem látszik át a folt, egy ilyen vastag harisnyában meg be fog izzadni a...

2017. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Milyen a combfixed? Mert lehet kapni olyanokat is amiknek egész keskeny a csipke része és jó magasra fel lehet húzni így nem hiszem, hogy kilátszana a csipkés része. Ismerősöm vett már fel olyan combfixet ennél rövidebb szoknyával is és nem látszódott ki :)
2017. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!