Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Milyen lábbelit...

Lányok, nők! Milyen lábbelit ajánlotok a lenti stílushoz, ruhákhoz, ha nem hordhatok magassarkút?

Figyelt kérdés

Ezek a ruhák tetszenek nekem, az alakom is passzol, magas vagyok, és hosszúak lábaim.


[link]


[link]


[link]


[link]


Az a gond, hogy lábprobléma miatt nem tudok magassarkút hordani. Ha nekem ezek tetszenek, valahogy tudnám mégis őket viselni?

Esetleg alternatíva, amit lapos cipővel tudnék kombinálni?


Másik kérdés:

Férfiban itt van a stílus ellentettje (szerintem):

[link]

[link]

[link]


Valaki meg tudja nevezni ezt az irányzatot, stílust?


21/L


2017. szept. 3. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A stílust konzervatívnak nevezném inkább.

A lábbeli meg nehéz mert ezekhez a ruhákhoz magassarkút tud elképzelni az ember, de szerintem elegáns szandállal is jol tud kinézni gondolok itt ilyesmikre:


[link]


[link]


[link]


Fedett cipovel sajnos el se tudom kepzelni, otletem sincs :/

Ja es bocsanat a hosszu linkekert :D

2017. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha magas és vékony vagy, egy szép balerina cipővel szerintem stílusos lehetsz, esetleg magastalpú szandállal-
2017. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Topánka, balerina cipő, egyszerű szandál.
2017. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hordd bátran törpesarkú cipővel. Ha 3-5 centis sarka van, az még jobbat is tesz a lábnak, mint a totál lapos balerinák. Válassz olyat, aminek kecses formája van, lefelé elvékonyodó sarokkal, és pont ugyanolyan elegáns, nőies leszel, mintha valami szupertűsarkút hordanál.


34/F

2017. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok, ilyenekre gondoltam:


[link]

[link]

2017. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!