Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen könnyü lopni a hádából?

Ilyen könnyü lopni a hádából?

Figyelt kérdés

Szóval gyakran szoktam kilós hádába járni, régebben barátnőmmel, ma már nem mert folyton lop valamit. Próbafülkébe a saját felsője alá veszi, táskájába rakja a könnyebb, lengébb felsőket és senki nem veszi észre.

Általában 1 valamit megvesz rendesen, de mellé lop 3-at, nekem kellemetlen már.



2017. szept. 5. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nagyban is így csinálják. Elvállalnak állami megbízásokat 1-szeres kiadással de 3-szoros áron.
2017. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem csipogos üzletbe beviszel pár felesleges ruhát a taskadban a fülkében meg azokat kirakod amiket vittél és helyette elrakod a turisat.

Ősrégi módszer. Akkor sem necces ha számot adnak a próba előtt mert a darabszám megvan.

2017. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék lopni, de köszi a tanácsot!
2017. szept. 5. 15:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt már nem is mondom, hogy aki dolgozott ruhaboltban, az tudja, hogy mivel lehet a csipogót leszedni... Bár én se vetemedtem még rá, mert nem szeretek másokat megkárosítani, de minimális erőfeszítést igényel egy erősebb mágnessel leszedni a riasztót.
2017. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
81%
Ahová én járok, mindkét helyen adnak számot, megnézik hogy hány ruhát vittem be. A darabosban meg csipogó van. Mondjuk azzal a módszerrel hogy otthonról viszek felesleges ruhát, talán még működne de mi van ha az eladó épp emlékszik rá hogy mit vittél be? Mondjuk hogy befelé piros felsőt vittél, ki meg kéket hozol. Bár rám ez nem állna mert csak feketét hordok :D
2017. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nálunk nem adnak számot, csipogo sincs, mivel kilós.
2017. szept. 5. 18:13
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Gratulálok a barátnődnek. Igazán erkölcsös egy nőszemély, gondolom minden férfi ilyenről álmodik. (Vicc)
2017. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha beviszel 5-6ruhat aligha emlékszik rá az eladó mit vittél be.

Amúgy nem tanács volt csak egy módszer. Egy barátom csinálta ezt nem saját trükk. Én nem is járok turizni....

2017. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért durva hogy ennyire nem figyelnek.
2017. szept. 5. 20:08
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk amennyire keveset keresnek az ilyen helyen dolgozók megértem, hogy nem raknak bele 100%-ot :/
2017. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!