Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megérik az árukat a women'secr...

Megérik az árukat a women'secret és az intimissimi melltartók?

Figyelt kérdés
Amúgy Tezenisből van kb az összes melltartóm, de gondolkozom egy drágább, márkásabbon. Megéri women'secretben vagy intimissimiben venni egy melltartót, vagy nem jobb annyival a minőségük, mint amennyivel az áruk magasabb?

2017. szept. 7. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg!
2017. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem
2017. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jók, én leárazáskor szoktam a women's secretben vásárolni.
2017. szept. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Én már vettem ezeken a helyeken, ugyanannyi ideig bírják, mint a h&m vagy c&a-sok. Szépek meg kényelmesek, de jóval olcsóbban is lehet ugyanolyan jót venni. Nekem a plusz pénzért semmi pluszt nem adtak.
2017. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy a kérdésedben nem játszik ez a márka, de én a Victoria's Secretet ajánlanám, én többször vettem német ebay-en keresztül új, címkés darabokat (pl olyantól, akinek rossz lett a méret vagy kapta ajándékba) töredék áron, és van, amit több, mint egy éve hordok és nincs rajta szinte nyoma a használatnak és fantasztikusan kényelmes, szebben is formáz, mint a legtöbb márka melltartója (szerintem).Tehát ilyenért megéri szerintem többet fizetni. Nekem volt New Yorkerkes is, az egy hónap alatt szétment.
2017. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!