Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Reserved-r...

Mi a véleményetek a Reserved-ről? Minőségben hasonló mint mondjuk a Zara, H&M, stb?

Figyelt kérdés
2017. szept. 7. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan olyan minőségileg
2017. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
KB ugyanaz. Amúgy szerintem.nagyon stílusos. Kifinomultabb mint a H&M. Elegánsabb is szerintem.
2017. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a márkát,egyetértek a 2.válaszolóval,nagyon kifinomult.
2017. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma voltam a reservedben. Bőrkabàtot kerestem és meg is tetszett nagyon,aztán megláttam hogy 34 ezer XD sajnàltam rà a pénzt. Egyebként tényleg jó kis bolt és kifinomult, de inkább H&M be mentem át ahol ugyan olyan kabátot talàltam 9900 Ft ért :)
2017. szept. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden bizonnyal a 34 ezres igazi bőr dzseki volt. A H&M 10 ezrese meg műbőr.

És itt egy is van a magyarázataz árkülönbözetre....

2017. szept. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem, de van 1-2 silány terméke. Főleg az alacsony árkategóriás pólókra gondolok itt.

Viszont az ingeket imádom onnan.

2017. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak jó cuccai, viszont nekem túlságosan műszálas, műanyag pár cucc.

Barátom a nadrágokat veszi ott, mert ott még a skinny sem 40 kilós srácokra készül kizárólag.

2017. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó bolt, vettem már tőlük blúzokat, ingeket, blézereket, ruhákat, mindegyikkel meg vagyok elégedve, tényleg sok a poliészter ruha, meg egyre több gagyi, nyomott mintás póló van, de lehet találni jó dolgokat, viszont vásárlás előtt felpróbálni a dolgokat, mert néhány dolognak érdekes a szabása. A H&M-nél szerintem jobb egy fokkal a minősége és az anyaghasználata, kifinomultabb stílust képvisel, nem crop top minden második felső. A Zaránál meg talán egy fokkal rosszabb, bár a Zarában meg néhány ruha elég érdekesen néz ki. Árban is valahol a kettő közt van.
2017. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!