Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú probléma?

Magassarkú probléma?

Figyelt kérdés
Volt már rajtam magassarkú, tudok is benne menni de kicsit most megijedtem, mert kiderült, hogy a szalagavatón több órát kell majd állni és menetelni. Még nem is az állással hanem a meneteléssel van a bajom. Hogyan gyakoroljam?

2017. szept. 8. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mit csinálnátok ott több órát? Maga a szalagtűzés max 20 perc, utána gondolom kimentek és leveheted.
2017. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy gyakorold, hogy addig is sokat járkálsz abban a cipőben. Sétálj benne nagyokat az utcán, vedd fel ha vásárolni mész, ilyesmi. Mire itt a szalagavató, megszokod és észre sem fogod venni.
2017. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat mindenképp gyakorolni fogom!:') Nagyon nagy iskoláról van szó, a tavalyi is több mint 2 órás volt.
2017. szept. 8. 18:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor te a ballagásról beszélsz szerintem.
2017. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Látod, te is megdöbbensz de nem. 4-kor fog kezdődni és kb 1/2-3/4 7-ig fog tartani.
2017. szept. 8. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Átérzem, mi is vagy 2 órát álltunk és menetelés is volt. Sokat nem tudsz tenni, csak hogy szoktatod magad hozzá. Egyébként állni rosszabb lesz, mint menetelni, hidd el :) inkább azt gyakorold.
2017. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,egyetértek az előttem szólokkal.

Én esküvőbe/lagziba voltam magassarkúba és délután 4től hajnali 2:15ig volt a lábamon. Abba táncoltam meg minden. Csak a végére kezdett el fájni a lábam.

Én esküvő előtti napokon párszor felvettem és sétáltam benne meg ilyenek.

2017. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, hogy ment?
2020. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kibírtam, de azóta se vagyunk barátok a magssarkúval.
2020. jún. 22. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!