Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Probléma a magassága, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma a magassága, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem talán furcsának tűnhet, de mindjárt elmagyarázom.

Az a helyzet, hogy a barátom nem sokkal magasabb, mint én. Ráadásul ő kicsit soványabb én pedig husisabb. Persze, ez a hétköznapokban nem okoz akkora problémát (ha nincs szükség magassarkúra), de viszont ha elmegyünk bulizni vagy bálba, akkor már igencsak zavar.

3 éve vagyunk együtt, az elejében nem volt ez így, nemrégiben kezdett el zavarni.

A legnagyobb probléma azzal van, hogy így nem tudom nőiesnek érezni magam, hogy sose bírok felhúzni magassarkút. Nyáron még elmegy, felveszek egy csinos szandált vagy balerinát, de így télen hihetetlenül zavar, mert míg más lányok minden buliban magassarkú+ruha, én mindig csak csizmában vagyok és hát ruhát is elég nehéz találni hozzá... Kényelmetlenül érzem magam emiatt, és sokszor csak azzal foglalkozom, hogy ne legyek magasabb a páromtól. ( Tudom, van akit ez egyáltalán nem zavarna, sajnos én nem ilyen vagyok)

Ha még nádszál vékony lennék, akkor rendben van, nem zavar, ha icipicit magasabb vagyok egy magassarkúban, de így, hogy még ducibb is vagyok, elég hülyén festünk.

Egyébként nagyon nagyon szeretem, nemsokára eljegyzést is tervezünk, tehát ilyen hülyeség miatt nem akarom elveszteni.

Mit lehet tenni ez ellen? Így semmi önbizalmam nincs, mindig annyira lepukkantnak és csúnyának érzem magam.

Egyébként a nagyon pici magassarkúk sem jöhetnek szóba, azokban is magasabb vagyok.

Köszi a válaszokat.



2016. febr. 11. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És ha a párod is valami magasított cipőt hordana olyankor? Most elvileg újból divatba jönnek a magas talpak. Ha eddig nem volt probléma, meg tudjátok oldani.
2016. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem a magassarkú cipőtől lesz valaki nőies, hanem a viselkedésétől, a kisugárzástól, a tulajdonságaitól.


Ha magassarkú nélkül nem érzed magad nőiesnek, akkor magassarkúval se fogod, mert a nőiesség belülről fakad. Az, hogy milyen cicomát aggatsz magadra, az csak külsőség.


Ha eddig, 3 év alatt nem zavart, akkor most miért kezdett el zavarni? Ha eddig az önbizalmadat, önérzetedet ez nem irritálta, most miért?


Magadba tegyél rendet.

2016. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
A magasságon nem tudsz változtatni,le kell fogynod nádszál vékonyra ha tényleg ennyire zavar és akkor a probléma megoldva.
2016. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, talán, mert meghíztam és azért, vagy pedig azért, mert egyszerűen már elegem van abból, hogy én sosem öltözhetek ki.
2016. febr. 11. 15:16
 5/12 anonim ***** válasza:
A párodat zavarja, ha magassarkúban magasabb vagy nála?
2016. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Na álljunk csak meg egy szóra: mi az, hogy te sosem öltözhetsz ki? Ki gátol meg benne? Egyedül csak saját magadat gátolod ebben!


Ha meg a súlyoddal van probléma, akkor fogyj le és ne a magassággal takarózz, mert az bocsi, de olcsó kifogás, olyanra fogni, amin úgyse tudsz változtatni. Viszont a súlyodon tudsz, úgyhogy hajrá, fogyj le.

2016. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Páromat nem zavarja egyáltalán,sőt.


Hmmm.. Lehet igazatok van és valójában a súlyom játszik közre a dologban....

2016. febr. 11. 15:27
 8/12 anonim ***** válasza:
5%

Te vagy a dagadt és kompenzálásként a párodat kritizálod a magassága miatt?


Tudod mit? Szakíts vele, legalább megszabadul egy ilyen elmebeteg disznótól.

2016. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi.....
2016. febr. 11. 15:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak téged zavar, nyugodtan öltözz ki. Ha eddig nem zavart, most se zavarjon.
2016. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!