Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 évesen 7-8 centis magassarkú?

14 évesen 7-8 centis magassarkú?

Figyelt kérdés
Trópusokra megyünk nyaralni és egy "nevesebb" hotelben fogunk megszállni. Anya már halomra vásárolta nekem őket de mit fognak szólni hozzá az emberek? Nem egy lapos kis csitri vagyok hanem teljesen átlagos alkat szóval annyira gyerekes nem vagyok de én félek az emberek véleményétől. Próbáltam már lebeszélni róla a szüleimet h ne vegyem fel őket (apa még örült is neki h nem akarom) de anya hallani sem akar róla. Nem hordanám őket folyamatosan csak az étkezéseknél. Szerintetek így is nagyon gáz lesz?

2015. ápr. 22. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyáddal valami gond van az biztos ha egy 14 évesre ilyesmit ad... de hogy viseled vagy sem az egyedül rajtad múlik. Számomra mindig nevetséges. Te még nem vagy felnőtt, és ez mindenképp látszik, egy gyereken a magassarkú meg elég vicces.
2015. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A többi vendég sem magassarkúban lesz, ez az első nap ki fog derülni...
2015. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Anyukád azt szeretné, ha szép és elegáns nőnek néznél ki, de szerintem is ez még korai. Mellesleg egy ilyen magassarkú cipőt meg kell szokni, sokat kell benn járkálni, hogy valóban elegánsan tudja viselni az ember a lábán, és ne kelljen folyton összecsuklani, vagy megbotolni benne. Ha nem jártál még magassarkúban, és csak ott, helyben fogod felvenni, akkor igen kényelmetlenül fogod magadat benne érezni. Te döntsd el.
2015. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem van 8cm éktalpúm 13 vagyok de 16nak is kinézek , utálok magas lenni és sajnos elég magas vagyok 172cm -.- igy bevágtam a sarokba és nem hordom , szerintem ha tetszik hord
2015. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!