Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ilyen nő? Sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen nő? Sajnos velem született probléma hogy magassarkú fétisem van, létezik olyan nő aki imád magassarkút hordani és elfogadja ha egy férfit az átlagnál jobban érdekel ha egy nőies nő ilyent hord?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Én megértelek,nő vagyok,szeretem is a magassarkúkat,de van párom!Ő is szereti ha tűsarkúban sétálgatni előtte, nagyon felizgatja,sokféle játékot szoktunk játszani!

Remélem megtalálod a párodat!

2016. aug. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez kicsit jólesett,hogy nem kaptam egyből savazást!
2016. aug. 11. 07:22
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
17 pár magassarkúm van és 3 lapos...remélem megnyugtat. :)
2016. aug. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor nyugtatna meg ha a párom lennél-)
2016. aug. 11. 07:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.Vagyunk itt más fétissel megáldott pasasok is amit a nők kedvelnek csak nem mindig ismerik be.:) F
2016. aug. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

6-os kedves nőszemély lehetsz,Te is biztos kapós lehetsz-)

Mondom ezt nőként

2016. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, aki még vezetni is magassarkúban vezetett. :)
2016. aug. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Nyugi, a legtöbb nő szereti a szép cipőket, főleg ha megleped őket egy-két szexi magassarkúval. Egész biztos fel fogják venni a kedvedért.


De arra azért készülj lelkiekben, hogy nem mindenki tud napi 24-ben magassarkút viselni, és fogadd el, ha ezt csak otthon teszi, a kedvedért, vagy ha viszed a fenekét kocsival.

Voltam már bevásárolni magassarkúban, 8 óra rohangálós meló után, és este azt hittem, ott halok meg. Nem egészséges viselet, tönkreteszi a bokát, térdet, a csípő ízületeket, a gerincet, és a komplett lábfej eltorzul tőle. Ráadásul egy idő után rettentően fájdalmas viselet.

Ez pedig van akkor áldozat, hogy ne akarja egy nő meghozni.


Ha nincs otthon, ne zavarjon, ha sportcipőben mászkál (legalább más nem gerjed a magassarkús lábára), és örülj, ha a kedvedért hordja.

Gondolom, ha egyébként minden rendben, te se fogsz senkivel szakítani azért, mert nem hord még a takarításhoz is kur.varobogót.

2016. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!