Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14-16 éves lányok-fiúk!...

14-16 éves lányok-fiúk! Szoktatok járni turkálóba? Ha igen, és megkérdezik pl. a felsődre hogy honnan van, mit mondtok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 17:32
1 2
 1/19 anonim válasza:
69%
Szoktam, azt mondom a Duna Plazaban vettem.
2010. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
73%
régebben jártam, már nem nagyon, de azt mondtam hogy Árkád, vagy hogy külföldről hozták nekem, ami valamilyen értelemben igaz is :)
2010. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. várom a többiek válaszát is!:)
2010. máj. 26. 17:42
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
velem is előfordult:D azt mondtam Duna Pláza, vagy ami a poló márkája. Én turkálóba vettem már Mark and spencer pulcsit :)
2010. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ kinek, jó barátnőknek megmondtam, hogy honnan van, ismerősöknek csak a márkát ha ismert márka volt, ha ismeretlen akkor az örök elfeledhetetlen szót használtam: kaptam. :P

Szerintem néha jobb a turi: mert eredetibb, nem futsz bele ugyanabba a modellbe ha szerencséd van, és nem sajnálod kidobni, ha kiszakítottad vagy kikopott vagy egy buli áldozata lett.

2010. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem jelenleg négy turis pólóm van, de mindegyik márkás (dorothy perkins,inspire,next), és kb egyszer vehették fel mert cédula is volt néhány darabon.. Egyedi, és nagyon olcsó :)
2010. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer-kétszer vettem már felsőt turiba...de inkább leárazásokkor vásárolok a kedvenc boltjaimban,így nagyon jól járok (jeans house,pimkie,c&a,cosmo.)

Amúgy én azt mondtam,hogy kaptam egyik rokonomtól,mert ő nem hordja:D

15/L

2010. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Én nem nézem le, pont abban a korban vagyok, hogy apám ruháit fosztogatom,ezért is tervezem, hogy elmegyek turkálóba pólókat venni,nem tök mindegy kié volt?

Kár, hogy nincs időm elmenni :(

Új ruhákat féltem ilyen használtabbakban jobban érzem magam hétköznap.

2010. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van holmim turkálóból és simán megmondom,hogy onnan van,ha kérdik.A legtöbb osztálytársam ott vásárol,pedig nincs szegény köztünk!

A lényeg az,hogy minél több ruhája legyen valakinek,amiket kombinálhat!Akkor lesz igazán egyedi valaki,nem akkor,ha márkás cuccokat vesz!

Ráadásul ez az ösztöndíjunkból megy és nem a szüleinket húzzuk le,hogy megvegyük ami kell!

2010. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan nadrágot találtam 1000 ft-ért, ami egy menő angol márka és irtó egyedi punk/rocker ruhákat forgalmaznak. Pont az én méretemben ficegett ott az a darab, semmi baja nem volt az égvilágon. Mikor felvettem először suliba, mindenki megdícsérte milyen zsír és hol vettem. :)

Igaziból nem szoktam sarkítani, megmondom, mert miért mondanék egy menőbb üzletet, ha egyszer nem onnan van? Más is felveszi a nagynénje/ilyen-olyan rokona használt ruháit, ha neki adja. Én nem tartom cikinek.Sokkal okosabbnak tartom azt, aki olcsón tud felöltözni, mint azt, aki húszezreket költ egy nadrágra.

2010. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!