Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teljesen egyedi pulóver...

Teljesen egyedi pulóver rendelés netről honnan?

Figyelt kérdés

Helo!


Érdekelne, van Magyarországon (vagy külföldi oldalon) olyan pulóvert forgalmazó cég, ahol teljesen egyedi pulóvert lehet kérni?

Nem erre a "közepére rakhatsz egy mintát" típusúra gondolok, hanem teljes egészében, a komplett pulóver felületén lehetnek képek.

Tehát NEM ez a fajta:

[link]

Hanem valami ilyesmi:

[link]

[link]


Valami ilyet szeretnék, ahol a karokra is lehet pakolni meg az egész felületre úgy, hogy én adom hozzá a képeket, esetleg valami minimál program segítségével elrendezem.


Lehetőség szerint cipzáros, kapucnis pulóverre gondoltam, de olyan nincs akkor más is jöhet. Keresgéltem a neten de mindenhol csak ezt a fóliázós gép megoldást találtam eddig (van egy megadott hely és oda vasalják fel).



2017. szept. 10. 12:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!