Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » "Ciki" holnap bakancsba menni?

"Ciki" holnap bakancsba menni?

Figyelt kérdés

Holnapra 20 fokot mondanak. Van egy téli bakancsom, ami jó meleg. Én elég fázós vagyok, múlt hét hétfőn még télikabát volt rajtam(szeles idő volt), és egyáltalán nem volt melegem benne. A maihoz képest holnapra lehűlést mond.

Senkit nem látok még téli cuccokban. Ilyenkor "ciki", ha én abba megyek?

22 éves nő vagyok.


2017. szept. 11. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha Te abban érzed jól magad,vedd fel azt.De számíthatsz furcsa tekintetekre magad körül,azért szeptemberben 20fokban nem szoktunk téli bakancsot vagy kabátot hordani.
2017. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát, én nyáron is láttam bakancsban embereket... Ha jól érzed magad vedd fel, de szerintem úgyis megsülsz benne nap végére.
2017. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

A felfogásod a ciki ennyi évesen, és hogy ennyi éves korodra nem tanultál meg a hőmérséklethez igazodva felöltözni!


Igen, irtó gáz 20 fokban TÉLI cuccot felvenni!

-10 fokban majd mit fogsz felvenni, ha most plusz 20 fokban ezt veszed fel?

2017. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd fel ha ebben érzed jól magad. Azzal pedig ne foglalkozz, hogy más mit gondol azért mert te szeptemberben felvettél egy bakancsot, de amúgysem hiszem, hogy érdekelne bárkit is.
2017. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én bakancsot viseltem 40 fokban is mert muszáj a munkám miatt. Én már hozzászoktam hogy rohad benne a lábam de legalább -20 fokban sem fagytam meg benne. A 20 fok az még nem hideg oké akkor picit fel kell öltözni jobban főleg hogy most már ilyen átmeneti idők vannak és így könnyen meglehet ám fázni, de szerintem a bakancs még sok lenne, főleg ha nappal melegebb lesz valamivel, akkor kellemetlen lesz. Én egy vastagabb sportcipőt vennék fel a helyedbe ami jól zár. Bár te érzed mi neked a jó, de én a bakancsot még félretenném ha egy mód van rá.
2017. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki. Kezd már sulikban munkahelyeken is hideg lenni, én mondjuk

félcipőben járok, de már kezdek fázni suliban egy felsőben, meg pulcsiban. Ha kint melegebb is van, jól teszed, ha felöltözöl.

2017. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!