Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Színházba fel lehet venni...

Színházba fel lehet venni combzoknit?

Figyelt kérdés
Tegnap színházban voltam és a mellettem ülő lány fekete miniszoknyában volt fekete combzoknival, lapos elegáns cipővel és egy bordó elegáns blúzzal. Az egész outfit nagyon nőies és stílusos volt, nekem nagyon bejött, ugyanakkor elgondolkoztam, hogy színházba illik-e felvenni combzoknit, ami így kihangsúlyozza a lábakat (gyönyörű hosszú lábai voltak a lánynak)?

2017. szept. 12. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy írod stílusos és nőies volt, elegáns felsővel. Hangsúlyozza a jó oldalát, de nem rak ki mindent. Szerintem jó színházba. Felvenném.
2017. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
A alpári és tiszteletlen akarsz lenni nyugodtan..
2017. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

2-es: nem a kérdező akarja felvenni, ő csak a mellette ülő lányon látta.

A leírás alapján elegánsan öltözött fel a lány, alaklomhoz illően, csak a harisnya helyett combzoknit vett fel. Szerintem ezzel nincs gond, simán fel lehet venni ilyen helyre is. Én sokszor veszek fel combzoknit, igaz színházba eddig még nem vettem fel.

2017. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3! Általánosítani akartam.
2017. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!