Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egerben tudtok jó deszkás,...

Pszicho88 kérdése:

Egerben tudtok jó deszkás, vagy rocker, vagy punk boltokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Utóbbi kettő biztos nincs.

Régebben voltak deszkás boltok, de amik pár éve nyitva voltak már nincsenek ott. Se a belvárosi udvarban nincs a Crazy, de a plázába nincs már igazi deszkás bolt. A Széchenyi 10 alatt írt a google még valamit, de én nem találtam. TUdtok 2017 ben arrafelé boltot, ahol kapni Vans, DC, Etnies és egyéb deszkás cuccokat? Köszönöm.



2017. júl. 31. 20:16
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia! Rocker cuccokat a Bazilika melletti bódéban találsz, deszkás boltról én sem tudok a Criminalon kívűl, de az ott van a Széchenyin.:)
2017. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Igazából rendeltem ruhákat ebay- ról, viszont a cipő az egy olyan dolog, amit fel kell próbálni, nem lehet látatlanbe venni. Széchenyin van, értem. A nagy posta vagy a másik oldalon?

2017. júl. 31. 21:05
 3/6 anonim válasza:
48%
Na igen, azt tényleg nem érdemes látatlanban. A mozi és a meki között van, hátha így jobban tudod. A belvárosi udvarnál, azon az oldalon, ahol a posta:)
2017. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

TUdom hol mondod, de nem rémlik.

A belsárosi udvarban volt régen a Crazy, de ott most esküvői ruhabolt van.

Gondolom a Széchenyi főútján van, tehát nem kell bemenni semmi zegzugba arra. Jól gondolom?


[link]


A google a Criminal Skateshopot hozza ki a 10-es szám közelében.

2017. júl. 31. 21:24
 5/6 anonim válasza:
Igen, a főútján van, nem kell bemenni semmiféle zegzugba.
2017. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Eddig 2 vans cipőt rendeltem és mindegyik jó lett csak szólok...
2017. aug. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!