Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen öltözködési...

Szerintetek milyen öltözködési stílus illene hozzám?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, hosszú barna hajam van, zöld szemem de alacsony vagyok. az alakom kb rendben van. tudom, hogy majd kialakul a stílusom, de akkor is szeretnék egy kis segítséget kérni. amúgy szemüveges vagyok, de nem hordom, mert nagyon hülyén áll.
2017. szept. 13. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezek alapján nem igen tudok segíteni :/ Alig írtál valamit magadról. Alakod milyen? Hány centi vagy kb? Milyen a személyiséged, viselkedésed, inkább visszahúzódó vagy vagy hangosabb, népszerűbb?
2017. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Küldj képet
2017. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy linkeld/fényképezd azokat a ruhadarabjaidat, amiket a legjobban szeretsz és a legjobban érzed bennük magad. Az alapján kéne elindulni szerintem.
2017. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Inkább hangosabb, népszerűbb. 160 cm vagyok kb. a kedvenc ruha darabjaim közé az elegánsabbak tartoznak
2017. szept. 13. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről, ilyesmik jutnak eszembe, próbáltam a korodat is figyelembe venni. Olyasmit kerestem, ami elegáns, csajos, van benne valami érdekesebb ruhadarab és nem veri ki a tanároknál a biztosítékot.

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél :)
2017. szept. 14. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!