Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretsz ruhákat vásárolni?

Szeretsz ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés

Néha úgy örülnék, ha csak úgy teli lenne a szekrényem ideális, hozzám illő darabokkal, és tényleg csak akkor kéne venni, ha ahhoz kedvem van.

Sajnos ezt még az évek alatt mindig nem sikerült elérni.

Évszakváltáskor legalább havonta egyszer járom a boltokat, hogy sikerüljön mindent beszerezni.

Szoktam netről is rendelni, de van, amit nem lehet, egyszerűen muszáj felpróbálni


2017. szept. 13. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt a részét nem szeretem, hogy elmegyek a plázába, aztán végignézem az összes bolt összes ruháját, aztán beállok a sorokba a próbafülkékben, ahol sokszor a függönyt nem lehet normálisan behúzni, a ruhák pedig sokszor büdösek, koszosak.

Viszont az interneten szeretek ruhákat nézegetni, könnyebb eldönteni, hogy jól néz-e ki valami, ha van kép egy modellről, aki viseli. A párezernél drágább dolgokat azért a boltban is meg szoktam nézni, de oda már célirányosan szeretek bemenni.

2017. szept. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Venni szeretek, de válogatni nem. Egy örökkévalóságnak tűnik és sokszor semmi eredménye nincs. Most őszi darabokra vadászok és a New Yorkerben pédául minden felsőnek és pulcsinak hiányzik az alja (értsd: hasvillantós), de az áruk meg elég borsos ehhez képest. H&M, Sinsay, Mohito és Orsay oldalakról rendeltem már online is, az sokkal kényelmesebb de sajnos felpróbálni így nincs lehetőség.
2017. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően vannak részei a vásárlásnak, amit szeretek, vannak, amit nem. A próbálást, próbafülkénél várakozást rühellem, meg azt is, ha kigondolok vmit, amit szeretnék, és a 23. boltban sincs még hasonló sem. Magát a válogatást szeretem. Valamit valamiért :D.
2017. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!