Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek leborotváljam a...

Szerintetek leborotváljam a lában fiúként olyan farmernál ami térdnél szakadt?

Figyelt kérdés
Légyszi ne ítéljetek el, de sok megszólást hallok mostanában hogy milyen szőrős a lábam, pedig szerintem egyáltalán nincs olyan sok szőr rajta, olyan mint mindenki másé. Ezért nem tudom hogy most hogy csináljam mert ha leborotválom lehet hogy elég meleges, de ha meghagyom lehet azért szólnak le. 18/F

2017. szept. 16. 07:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

Sokkal igényesebben, és esztétikusabban néz ki, ha szőrtelen a lábad. Persze szőrösen sem gáz, de azért anélkül sokkal jobban néz ki.


Én pl borotválom évek óta, és eddig csak pozitívan nyilatkoztak a csajok róla, nem volt olyan akinek nem tetszett volna. Pedig egész nyáron rövidnadrágban vagyok borotvált lábbal. :)


Persze úgy csinálod ahogy akarod, de én pl már vissza nem növeszteném a sajátom senki kedvéért, mert sokkal jobb így, komfortosabb és esztétikusabb is. :)

2017. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
úristen de jó világot élnénk, hogyha a kérdező lány lenne, és akkor is ilyen válaszokat kapna :(
2017. szept. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!