Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok otthon kosztümben...

Szoktatok otthon kosztümben lenni?

Figyelt kérdés

Én van, hogy otthon felveszem a fehér blúzt, fekete szoknyát, blézert, harisnyát és magassarkút, de akár más színű blúzzal is, testszínű harisnyával. Akár blézer nélkül is.


Sokan azt mondják, hogy ez furcsa, de én jól érzem magam így, és nincs mindig alkalom, ahová felvehetném, de szeretek többször is benne lenni.


Mit gondoltok erről? Egyedül vagyok ezzel?



2017. szept. 16. 12:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Otthoni ruhának blézer? Nagyon vicces lehetsz :D Blézerben főzöl, mosol, takarítasz, viszed le a szemetet?
2017. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sűrűn vagyok elegánsan öltözve blúz szoknya, de hazaérek egyből átöltözöm, lazába. Viszont ha veszek valami új ruhát, cipőt harisnyát, mindig felveszem és itthon abba vagyok, hogy szokjam milyen, és hogy jól áll e. Viszont hasonló hóbortom nekem is volt mint neked kérdező, volt mikor egész nap egy szál köntösben voltam itthon, vagy volt mikor pizsamában.
2017. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%
Szeríntem,egyáltalán nem gáz...Mivel,én munkában is ezt hordom,megszoktam! Van,hogy csak úgy felveszem hétvégén is. Nyugodtan hordjad,ha jólesik...22L
2017. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként nem vagy vele egyedül. Vannak,akik szeretik,és viselik! Büszkén viseljed,Te is...Ne hallgassál,másra! 22l
2017. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%
Beindultam rád!
2017. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
15%
Van barátod,aki ezt szereti? Normális értelemben,kérdezem!
2017. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy aki a főzés/mosás/takarítás témával jön, annak hogy jut eszébe, hogy akkor is kosztümben vagyok, mikor ezeket csinálom, mindegy is. :)


Kedves utolsó válaszoló: Nem, nincs barátom egyáltalán.

2017. szept. 17. 15:40
 18/24 anonim ***** válasza:
36%
Ne hallgassál rájuk...Barmok! Egyébként Én vagyok,a 22l! Egész nyugodtan viseljed! Én a ballagásom óta szeretem viselni,és megfogott.Szép estét...
2017. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Hordjad nyugodtan, ha jól esik. Nem vagy egyedül vele:)

Egy kosztümkedvelő ffi.

2017. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%

Hordjad nyugodtan, sokkal jobb egyéniségnek lenni, mint a vélt elvárásoknak megfelelni. Ha meg úgyis egyedül vagy otthon, akkor tényleg csak magadra kell hallgatnod. Mondjuk nekem igazán bejönne egy olyan barátnő, aki otthon is szeret ennyire nőiesen kinézni. :)


33/F

2017. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!