Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok otthon kosztümben...

Szoktatok otthon kosztümben lenni?

Figyelt kérdés

Én van, hogy otthon felveszem a fehér blúzt, fekete szoknyát, blézert, harisnyát és magassarkút, de akár más színű blúzzal is, testszínű harisnyával. Akár blézer nélkül is.


Sokan azt mondják, hogy ez furcsa, de én jól érzem magam így, és nincs mindig alkalom, ahová felvehetném, de szeretek többször is benne lenni.


Mit gondoltok erről? Egyedül vagyok ezzel?



2017. szept. 16. 12:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki azt visel otthon ami számára kényelmes.

Én többnyire munkába hordok ilyet mert ügyintéző vagyok, igaz nincs kőbe vésve hogy blúz, blézer, szoknya, magassarkú, csak annyit kérnek hogy normális felső lehetőleg blúz legyen rajtunk, normális nem szaggatott farmerrel vagy más nadrággal ami nem melegítő vagy szabadidő, esetleg normális szoknyával, minta nélküli harisnyában ha épp olyan az idő, és ennyi maximum. Egyébként a munkáltatóm kettő világoskék blúzt, férfiaknak inget adott, de nem köteleznek minket arra hogy azt viseljük, bármit hordhatunk ami ehhez hasonló, lényeg hogy elegáns legyen, és ne póló meg egyéb flancos felső. Nyáron az egyrészes ruhába sem szólnak bele ha teljesen normális fazonú, mintázatú. Egyébként én is elhordom itthon ha tudom hogy még megyek valahova és csak azért jöttem haza hogy kajáljak, meg egykét dolgot megcsináljak, mert utálok állandóan átöltözni.

2017. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Csak otthon szoktál így kiöltözni? Mert ha szeretsz kosztümben járni, akkor az is működhet, hogy sétálni, vásárolni, vagy akárhová abban mész el, akkor is, ha nem kiöltözős alkalomról van szó. Túlöltözni nem hiba, max. azt hiszik rólad, hogy fontos eseményről jössz, vagy színházba készülsz. :) Ráadásul komolyabban is fognak venni, mint a hétköznapian öltözött lányokat.
2017. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem csak otthon. Mindenhova elmegyek benne mindenféle indok/kötelezettség nélkül is ^^
2017. szept. 18. 19:09
 24/24 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek én is! Szeretek itthon szépen kiöltözni! Sokszor mikor hazaérek alig várom hogy kösztümbe, magassarkuba lehessek!
2017. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!