Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi póló, nadrág lenne...

Mennyi póló, nadrág lenne ideális?

Figyelt kérdés

Sziasztook:D

Most fogok menni vàsàrolni glamour napokon:)

Az lenne a kérdésem ,hogy egy 14éves (8.osztàlyos )

Lànynak hàny pólô illetve nadràg kellene?

Most ûgy gondoltam ,hogy ha pl lenne 5pólóm illetve 5nadràgom.minden héten azokat cserélgetném a nadràggal.egy bomberdzsekivel. Inkàbb pôlôs vagyok,nem szeretem annyiraa pulcsikat. Na de a lényeg ,hogy szerintetek ez jó lenne e,hogy minden héten cserélném e nacika a pólókkal.?:)



2017. szept. 17. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi ruhanak kell lenni, hogy legalabb ket naponta tudd valtogatni oket, mert megerezni, ha mondjuk egy polot mar az ember egymas utan negy napja hord.
2017. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pólóból sok kell, nem is árt a változatosság, de nem is mindenütt mosnak pár naponta.

Nadrágból nekem 2-3 is elég az adott évszakhoz illően, de én egyszerűen öltözködöm, s a kedvenc színem a fekete, amihez minden megy, a fekete pólóim főleg :D Simán megértem, ha valakinek a szívárvány minden színéhez külön pólók és nadrágok kellenek. Nagyon alapfokon az fontos, hogy mindig legyen alkalomhoz illő, tiszta ruhád.

Az életkor szerintem nem számít itt.

2017. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam,hogy 1nadragot 1hetenx .es 1 polot 1 heten 1x.
2017. szept. 17. 19:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Polombol csak fekete fehereim vannak😂😂 imadom ezt a ket szint:) nadragbol. Fekete -kek
2017. szept. 17. 19:51
 5/8 A kérdező kommentje:
*1heten 1x
2017. szept. 17. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Pólóból szerintem több kellene mint 5,azokat többször cseréled..
2017. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom:)
2017. szept. 17. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pólóból 6-7-et ajánlok. Nadrágból elég 3-4.
2017. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!