Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruhaboltban szoktatok...

Melyik ruhaboltban szoktatok vásárolni, illetve melyik webáruház szerintetek az, ahonnan érdemes ruhát rendelni?

Figyelt kérdés

Nem alkalmi ruhára gondolok, csak olyanokra, amiket hétköznap (utcára, suliba, szabadidős tevékenységhez) hordunk.

Mostanában ugyanis sokszor megjártam a bevásárlásnál (pl. szálhibás farmer, hamar bolyhosodó felsők, stb.) és ebből kifolyólag érdekelne, hogy számotokra melyik az a bolt, illetve webshop,ami megbízható, és nem feltétlen csillagászati áron, de normális, jó anyagból készült és tartós ruhákat tudok vásárolni. Gondolok itt farmerra, pólóra, pulcsira, hosszúujjúra.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2017. szept. 17. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos eddig még nem találtam olyan üzeletet, ahol minden termék jó minőségű és megfizethető is lenne.

Ami nagyon bejött az egy Reserved- organic cotton rövidujjú, ebből a szériából még fogok venni

és a tom tailor nadrágjai

2017. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Bershka nadrágokat szeretem, bár nekem minden nadrág hamar tönkremegy, mert egész nap jövök-megyek benne. A felsők a Reservedben és a Camaieuban tetszenek, jobb is a minőségük pl a New Yorkernál, H&M-nél, ami van hogy 1-2 hordás után már bolyhosodik, mert hozzáért a táskám.
2017. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ruhabolt H&M pólók pulcsit ingek.

Nadrág leggings harisnya Calzedonia.

Cipő bárhonnan. Van deichmannos, converse, tamaris, vagabond....

Táska Guess, Desigual stb.


Volt idő amikor ész nélkül vásároltam amnesia sugarbird stb cuccokat de nagyon ócska minőség, horror áron.

Most már inkább Basic cuccokat veszek töredék áron (azokhoz kepest).

Webshopban a bonprix jó csak a véleményeket érdemes elolvasni, mert van amiből sokkal kisebbet kell rendelni.

Nadrágot emiatt nem mernek onnan rendelni de Pl póló pulcsi tunika bevallalhato mert az nem baj ha picit lazább.

Most érkezett onnan ingem szoknyam blezerem és mind tökéletes.

Ha nem zarkozol el a turiktol akkor érdemes a hada Webshopban korulnezni. (Vagy elmenni egy turiba. )

2017. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!