Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet csinos pulcsikat találni...

Alexics15 kérdése:

Lehet csinos pulcsikat találni a Hádába?

Figyelt kérdés
Szóval lehet szuper őszi pulcsikat találni ? Az őszi ruhataramat szeretném megújítani.

#divat #Háda #őszi cuccok
2017. szept. 21. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak jó cuccok csak szét kell nézni !

Off: Múltkor egy közel 40 ezres farmert vettem meg 3 ezerért.

2017. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Melyik Hádába érdemes menni ? Én vidéki vagyok és nálunk nincs Háda. Mindig attól tartok hogy semmilyen őszi cuccot nem fogok találni.
2017. szept. 21. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Szia. Én nagyon sokat járok Hádába, márkás dolgokat lehet találni "olcsón". Szerintem találsz, ha akarsz.
2017. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkán járok plázába, mert itt a közelben nincs is..😑 Viszont ha megyek, akkor ált. Kecskeméten szoktam és Hádába is benézek azért. Mindig találok jó felsőket! És legtöbbször márkásak.
2017. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha megteheted menj Pestre és szervezz egy "körutat" a kilós Hádákba, így egy füst alatt megvan az egész ruhatár.
2017. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez van!

És idepofátlankodnék azhal a kérdéssel, hogy a Malomparkban jobb-e a Háda vagy a Plázában?

2017. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tegnap 3 ruhát vittem a fülkében és mind jó lett. Egy kiskabat, egy felső és egy ing tunika. Jó kör volt.

Nagyon sok pulcsi és kardigán van a Hadakban.


Én a xi.kerületi ujbudaiban voltam, de ez nem a legnagyobb.

Darabaras nagy a Rákóczi úton a keletinel van.

2017. szept. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!