Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy egy jól...

Miért van az, hogy egy jól öltözködő lány ha felvesz egy gagyi ruhát akkor az a ruha is "menő" lesz?

Figyelt kérdés
Általános iskolámban volt egy osztálytársam (L), aki akkoriban jól öltözködött ( 12 évesen "felnőttebbes" ruhákat hordott.És így ez miatt elkönyveltem magamnak, hogy ő jól öltözködik, és még sokan mások.( Persze jól öltözködik, nem kirívó de mégis jól) És gimisek lettünk most és évfolyam társam lett...nap mint nap látom. És ha olyan ruha van rajta, ami egy másik lányom akkor rajta jobban áll. És ha látok egy másik lányom egy ruhát, ami nekem nem annyira tetszik vagy én nem hordanám, és ha belegondolok, hogy abban jönne a (L) akkor biztos, hogy tetszene és még én is hordanám. Ilyen veletek is van? Miért van ez? Ez normális?

2017. szept. 21. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is megfigyeltem. Részben talán a magabiztosság is bejátszik, az hogy mivel kombinálja, meg hát van akin minden jól áll, mert szerencsés az alakja.
2017. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van ilyen. Szerencsés lány lehet.:D
2017. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem a ruha teszi az ember! :)
2017. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
t
2017. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Erre mondják hogy az ember hordja a ruhát és nem fordítva.

Gondolom szerencsés alkata van, és magabiztos, jól érzi magát azokban a ruhákban, jó a kisugárzása bennük.

2017. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Mert birka vagy.
2017. szept. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!