Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jóféle márkájú és strapabíró...

Jóféle márkájú és strapabíró hátizsákot hol tudok vásárolni Budapesten (természetesen többféle változatban, minél több zsebbel)?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert én kb. 3 éve vásároltam egy Wenger márkájú hátizsákot és nagyon meg voltam idáig vele elégedve. Azonban az intenzív használat miatt megkopott a belseje és a külseje egyaránt (több helyen - pl. zsebek környékén - elengedett a varrás) emiatt most az a helyzet áll fent, hogy vagy veszek egy új, lehetőleg strapabíróbb hátizsákot - ami nem megy széjjel 3 év intenzív használat után - vagy elviszem a mostanit megcsináltatni. Én lehetőség szerint szeretnék az előbbihez (azaz egy új, strapabíróbb hátizsák vásárlásához) ragaszkodni. Csak az a lényeg, hogy legyen rajta minél több zseb és bírja ki, lehetőleg minél tovább.


Aki tudna nekem segíteni ezügyben, annak nagyon hálás lennék.


2017. szept. 22. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a fjallravenek nagyon tetszenek de drága...ha évekre akarod venni akkor jó választás mert strapabíró egyszeri befektetés.

[link]

2017. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem fjallraven van már évek óta és nagyon jól bírja a strapát, nem ázik át, kényelemes.
2017. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot. Amúgy mit számít az ha drága, ha jópár évig kiszolgálja a gazdáját.


Az a baj a mai világban, hogy mindent úgy gyártanak, hogy idő után elkopjon, elhasználódjon, hogy mindig újat kelljen venni.


Nagyon jó márka a Wenger. A bicskám is ilyen márkájú, már több mint 7 éve használom és még mindig kifogástalan az állapota. A hátizsákjuk is nagyszerű, csupán én napi szinten hordtam az elmúlt 3 évben, és sajnos elég durván elhasználódott. Némely zsebek kezdenek levállni, a belső borítás elég durván kikopott, egyes helyeken kilyukadt.


Kipróbálom ezt a "Fjallraven" márkát, hátha strapabíróbb lesz, mint a Wenger.

2017. szept. 22. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!