Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek Szicília melyik...

Szerintetek Szicília melyik oldalán érdemesebb több napot eltölteni? Természetesen bérlünk autót és a terv, hogy bejárjunk minél több helyet.

Figyelt kérdés

A keleti oldalon kezdjük a nyaralást. 4 napot leszünk Cataniában, mivel oda érkezik a repülő, ezalatt megnézzük pl. az Etnát is. Még marad 8 napunk, én úgy terveztem, hogy a szállást Palermo környékén pl. Modello-ban foglalom. Úgy olvastam ott van homokos tengerpart.

Szerintetek melyik oldalon érdemesebb a több napot eltölteni?



2017. júl. 11. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a keletin. Én ott lennék több időt, utána mennék át Palermo mellé, Mondelloba.
2017. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik hónapban jöttök, de nyáron a mondelloi strandnál arra számíts, hogy egész Palermo odajár.

És nem olyan strand van, hogy km-ket lehet gyalogolni, ez egy Bem túl nagy öbölrész. Amúgy szép, de nem akkor, amikor zsúfolásig tele van.

Palermo környéken is vannak látnivalók.... ha szerettek túrázni-fürödni: Parco Zingaro. San Vito lo capo... vagy Cefalu, Monreale, Segesta.

Udv Palermoból!

2017. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Bem = nem akart lenni 🙄
2017. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Szeptember 02.-án indulunk.

2017. júl. 12. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!