Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fővárosi lányok! Ha egy...

Fővárosi lányok! Ha egy lánynak van 5 db nadrágja,10 darab felsője, ez Pesten átlagosnak számít vagy kevésnek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
5 nadrág szerintem nem kevés egyáltalán, a 10 felső kicsit talán határesetes.
2017. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A 10 felső szerintem is kevés lehet, de a nadrág az elég.
2017. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Se pesten, se pécsen, se sopronban nem érdekel senkit, hogy mennyi ruhád van
2017. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Öt nadrág bőven jó, 10 felső kicsit talán kevés, de a város itt nem érdekes :D
2017. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hmm, érdekes, nem gondoltam volna, hogy 10 darab felső (kicsit)kevés vagy határeset. Tudom, hogy ugyanakkor a kérdésbe beleírtam, de ettől még nem számítottam ilyen válaszokra. :) De azért köszi az őszinteséget.
2017. szept. 23. 14:02
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk nyilván attól is függhet ez, hogy milyen gyakran cseréljük le a ruháinkat. Ha például egy lány szeptembertől decemberig hordja csak ugyanazt a 10 darab felsőt suliba, ámde a második félévre kap újakat, tegyük fel újabb 10-et, és a "régieket" már egyáltalán nem hordja, akkor az úgy nem gáz, gondolom.
2017. szept. 23. 14:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg ruhám van (értsd: túl sok), mégis ugyan azt a 3 nadrágot, 3 ruhát, 2 szoknyát és talán 4 pólót/inget hordok folyamatosan :D Szóval nem gáz egyáltalán.
2017. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesti, de tapasztalataim szerint egy nonek/lanynak lehet barmennyi ruhadarabja, az ugysem lesz sosem sok vagy atlagos, hanem inkabb keves vagy semmi.
2017. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem több nadragom van, de ebbol kb 2-3-at hordok rendzseresen. Felsombol attol fugg, ujjatlanokbol sok van, nyaron gyakran kell mosni igy is :D sima polom meg kb 10 van, ebbol is alig hordok parat. Pulcsikbol sok van, de mivel az osszes ugyan olyan apro elteressel, igy gondolom sokan hihetik, hogy minden nap ugyan azt hordom :D szerintem elegnek kell lennie. Max felsobol szerezz be parat ha van ra modod.
2017. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én férfi létemre kb 10 felsővel rendelkezem. Képtelenségnek tartom, hogy valakinek ez kevés legyen, akár nő akár nem:D
2017. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!