Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fővárosi lányok! Ha egy...

Fővárosi lányok! Ha egy lánynak van 5 db nadrágja,10 darab felsője, ez Pesten átlagosnak számít vagy kevésnek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 11:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én is furcsállom, hogy ennyi kevés... De hát, olvashattuk, hogy kevés mások szerint.
2017. okt. 1. 20:07
 12/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy most írhatjátok, hogy ugyan, mit foglalkozol mások véleményével, de igenis kell vele foglalkozni, mert hiába nekem elegendő ennyi, ha egyszer sokak szerint kevés, akkor nem fognak jól öltözöttnek nőnek tartani.

Mert a jólöltözöttséghez kell egy bizonyos darabszám is.

Hiába csinosak a cuccok, jól összeillenek, de ha kevésnek ítéltetik mások szerint, akkor nem lesz az illető jólöltözöttként számon tartva egy társaságban.

2017. okt. 1. 20:10
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fővárosi vagy vidéki lánynak sosem elég felsőből és ruhából, szerintem a többség így gondolja. :) de kevés darabot is lehet ügyesen kombinálni úgy,hogy változatos hatást keltsen az öltözködésed.
2017. okt. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!