Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Chelsea csizma szoknyával és...

Chelsea csizma szoknyával és harisnyával szerintetek jól néz ki?

Figyelt kérdés
Tudom magassarkúval nőiesebb lenne, de sajnos az nem praktikus a hétköznapokra, mert reggel este sietek a munkahelyre/ről, álló munka után meg nem éppen kényelmes magassarkúban futni a buszhoz.
2017. szept. 24. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Bár a női chelsea típusú cipők elegáns hatásúak, de ha ügyesen kombináljuk őket, akkor lezser és akár hippis hatást is elérhetünk velük. Válasszunk egy szakadt vagy koptatott farmert hozzá, amit viseljünk egy mintás pólóval vagy blúzzal. Egy szövetnadrággal és egy kislányosan apró mintás pólóval remek hétköznapi viseletet varázsolhatunk magunknak a már meglévő ruháinkkal és a chelsea csizmánkkal.

Az oversize ruhákhoz is szuper választás ez a cipő hölgyeknek, egy egyszínű ruhához viselhetünk erős színű harisnyát, vagy pasztell szintű leggings-t és ehhez egy színes chelsea csizmát.

2017. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól néz ki. Nekem ez az alap "outfit"-em, mindig szoknyát hordok harisnyával és lapos vagy 2-3 centis csizmával.
2017. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, oxforddal jobb.
2017. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon stílusos!
2017. szept. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!