Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok ősszel/télen szoknyá...

Szoktatok ősszel/télen szoknyát hordani harisnyával és csizmával?

Figyelt kérdés
Én szeretnék idén, de úgy látom, hogy nagyon kevés lány öltözködik így. Mindenki farmert hord, és nem szeretném, ha "UFO"-nak néznének.

2012. okt. 24. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert marha furcsa már egy lány szoknyában... tényleg. Szörnyű lenne. Na de komolyan, egyáltalán nem hord mindenki farmert, legalábbis aki nem akar uncsi tömegember lenni az tuti nem. Én szinte egész évben szoknyában járok. Senki nem nézett még furán rám emiatt.
2012. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Én is szinte mindig farmert viselek és már nagyon unom. Pont a napokban gondolkodtam azon, hogy végülis tök jól állna egy szoknya, harisnya, csizma kombináció. :) Szóval én tuti, hogy nem sokára kipróbálom, csak még fogalmam sincs, hogy milyen szoknya,harisnya,csizma nézne ki jól és hozzájuk milyen felső passzolna:D

Én szoktam látni lányokat, nőket így öltözve, úgyhogy biztos nem néznek ufónak.

2012. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában megyek szoknyát meg vastagabb harisnyát venni. :) Ritkán hordok, suliba például szinte egyáltalán nem, de egyébként szoktam. Nyugodtan vehetsz te is szoknyát, ha jól érzed magad benne, senki nem fog ufónak nézni. :)
2012. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már tavaly is nagyrészt együtt hordtam ezeket.

Nem néznek ufónak miatta, ne aggódj. :D

2012. okt. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Elég hülye kérdés, persze, hogy szoktam! Kevés lány öltözik így ??? Szerintem meg nem kevés! Ha valaki szeret nőies és csinos lenni, akkor tutti nem kordnacit vesz ősszel (vagy télen).
2012. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én is nagyon szeretem!!!:)ha lehet,mindig abban vagyok:D
2012. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szoktam! Habár én is úgy látom, hogy nem nagyon járnak ilyenekben a lányok, inkább a nadrág-blézer kombót választják itt. De a 95%.
2012. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én szoktam,holnap is abban leszek!

A harisnya alá szoktam cicagatyát felvenni és így nem is fázok meg.

2012. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Harisnya ALÁ cicagatyát szoktál felvenni ??? Azt meg hogy csinálod ?
2012. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Harisnyás cicagatyás vagyok! :)

A cicagatya nem olyan vastag fajta és a harisnya sem pamut,hanem azt hiszem 60 denes,így a kettővel nem fázok meg.

2012. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!