Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni egy Breitling replika órát? Lányok! Mi a véleményetek arról ha egy fiúnak nem eredeti óra van a kezén? 20/F

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a Chronometre Navitimer modell és gondoltam veszek egyet. Ciki ilyenbe járkálni vagy úgyse nézi senki mi van a kezemen? A lányok esetleg emiatt le is írhatnak, hogy nem eredetit hordok hanem hamisítványt?

2017. szept. 25. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon gáz. Sokkal jobb és szebb egy olcsóbb, de eredeti!!! A hamisítvány mindenből borzalmas!
2017. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
61%
Ne hogy már a lányoknak akarjál megfelelni! Add önmagad és szard le az idióta p****kat!
2017. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem kicsit sem gáz, senki nem fogja közelről azt vizslatni, hogy eredeti-e. Ciki vagy nem ciki, én valószínűleg fel se ismerném, hogy ez most eredeti vagy replika :)
2017. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ciki mert ehhez alap a G- star 70 ezres farmer meg a diesel póló. Laza hetkoznapra. Amúgy Boss öltöny meg hasonlók. Mivel gondolom nem ezek lógnak a szekrenyedben így egy breitling replika nagyon ciki.
2017. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Első vagyok, le lehet pontozni, de ha majd kinevetnek ne csodálkozz! :) Én biztos nevetnék rajtad egy jót...
2017. szept. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Bocs, férfi vagyok.


1. Amiről írsz, az nem replika, hanem hamisítvány.

2. Stílusos férfi szerintem nem hord hamisítvány órákat. Aki egy kicsit is ért hozzá, azonnal kiszúrja. Ajánlom az olcsóbb, de eredeti órákat, különösen a japán típusokat (pl. Seiko, Orient).

36F

2017. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nincs olyan, hogy "replika" óra. Egy eredetinek látszó (látszani akaró) óra , ha nem eredeti, akkor hamisítvány. A gond valóban az, hogy ha ilyen "Breitlinged" van, hozzá meg F Astrád (/ négyes Golfod), kínai farmered és Auchan saját márkás inged, akkor a "Breitlingedet" még az se fogja komolyan venni, aki egy fikarcnyit se ért az órákhoz. És nyilvánvalóan magadat is lejáratod ezzel.


Röviden: a hamis Breitlinget csak olyanon nézné bárki is eredetinek, aki egyébként az eredetit is megengedheti magának, mindenki másról ordít, hogy hamis az órája. Akkor meg minek.

2017. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
És még egy jótanács mint férfi a férfinak (előző vagyok): messziről kerüld azokat a lányokat, akik az órádat nézik (akár eredeti, akár hamis) a szemed helyett. 35/F
2017. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Sírhatnak itt a fiúkák a golddiggerekről, de elárulom, ugyanolyan vérciki replika órával mászkálni, mint kamu Louis Vuitton táskával. És nem, nem azért, mert a replika kevesebbe kerül, nincs baj az olcsósággal, de a hamisítvány egy szellemi tulajdon ellopása, ami gusztustalan. Inkább vegyél akkor egy olcsóbb, de minőségi órát.
2017. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
A 7-esnek, a 8-asnak és a 9-esnek is tökéletesen igaza van. (6-os voltam.)
2017. szept. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!