Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » MIt csináljak ha kicsi az...

MIt csináljak ha kicsi az úszó gatyába?

Figyelt kérdés
Középsuliba kell járni úszni, és a suliba csináltattak ilyen egyen fecskét mindenkinek, de felpróbáltam és hát eléégé szűkös kilóg a zacsim is meg a farkam is néha. A tesi tanár meg mondta hogy ebbe kell menni úszni mert azér lett csináltatva, és nem fogadja el ha nem abba megyünk. Az osztályból még egy két srác jár hasonló cipóbe mint én. Lécci normális válaszokat. 17/f

2017. szept. 25. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nincsenek esetleg olyanok az osztályban, akikre az övék meg nagy? Mert lehet, hogy velük el tudnátok cserélni, és mindenki jól jár.
2017. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Melyik suli ez?
2017. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kulcsszavak azért befigyelnek :D
2017. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő méretet kell választani, és garantáltan jó lesz! én most vettem magamnak új úszónadrágot, pontos méretet, és már két hete abban úszok, és garantáltan nem lóg ki semmi sehol. Ha kicsi, akkor inkább szorít, de ki nem lóg belőle semmi, legfeljebb a gatyamadzag.


A kulcsszavakból is látszik, hogy kamu a kérdés!

2017. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"Tanárur nem tudok mit csinálni ez a short nem az én méreteimhez lettek szabva ,,
2017. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
4: szabástól függ, van amelyikből ki tud lógni.
2017. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Viccet félretéve én megmondanám a tesitanárnak, hogy azt hordok amit akarok. Amit csináltak az kényelmetlen, szóval ez van.
2017. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Kerek e világon nincs olyan iskola - az amerikai földrész leggazdagabb vidékeit beleértve -, ahol "egyen fecskét" csináltatnának az úszáshoz. Hosszú percekig tartott, amíg elmúlt a röhögőgörcsöm, amit ez az elképesztő kérdés ért el nálam. Köszönöm, kedves Kérdező, még most is folynak a könnyeim, ha csak egy fél mondatot olvasok vissza az írománynak nemigen nevezhető kamuhalmazodból! Aratnál a Dumaszínházban! :)))))))))
2017. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk kellett egyengatyát hordani tesiórán. De csak a szín, hossz, szabás volt megszabva. Azon belül mindenki magának szerezte be a megfelelő méretben. Szóval nem volt ilyen gond.
2020. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen mondd meg a Tanár Úrnak, hogy kicsi rád az úszógatya, és szeretnél rendelni egy nagyobbat. Szerintem biztosan meg fogja érteni. Azt meg szerintem nem muszály részletezni előtte, hogy a kukid kilóg!
2021. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!