Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen divatházat/márkát/ak...

Képzeletbeli kérdése:

Ti milyen divatházat/márkát/aktuális trendet/stílust/híresség stílusát találjátok mérvadónak, vagy inspirálónak az öltözködést illetően? Főleg fiúk véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Pl.: milyen boltokban vásároltok, milyen stílust követtek, vagy ki az, akinek bejön az öltözködési stílusa, még ha a mindennapokban nem is követed. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2017. szept. 25. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Én a letisztult stílust kedvelem. Általában egyszínű pólókat hordok szűkített chinokkal és kardigánnal. Drágább márkák ruháit szoktam hordani pl.:Hugo Boss, Armani, Scotch&Soda, Burberry, Hermès

Nincs olyan ember akinek az öltözködési stílusát követném.

2017. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, talán Yohji Yamamoto, Rick Owens. És leginkább inspirálónak találok dolgokat. Nem szoktam teljesen vakon követni trendeket, stílusokat, személyeket. Úgy gondolom kompromisszumok nélkül nem lehetsz kompatibilis egy másik ember/irányzat öltözködésével. Gondolok itt arra, hogy alkati eltérések is könnyen borítják a dolgot, hőérzet (fa$za a réteges mivolta a goth ninja stílusnak, csak nekem a tél kivételével mindig melegem van:D), vagy csak simán ízlés beli apró eltérések. És ha kompromisszumot kell kötni a saját megjelenésed terén, akkor diszkomfort érzetet kelt benned, negatív hatással van a közérzetedre. Nem leszel felszabadult más ember outfitjeiben. Ellenben, ha saját magadra nézve alkalmazod az alapelveket, inspirálódsz, picit eltérve is az eredetitől, nagyon jó dolgok születhetnek.


Igen, a goth ninja stílus áll hozzám a legközelebb:D Kizárólag feketét hordok (néha a fehér finoman megjenelik) és imádok futurisztikus, letisztult, de ugyanakkor extrém hatást kelteni. Asos.com, különféle európai sneaker storeok és csináltatni is szoktam ruhákat saját rajzok alapján.


25f

2017. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 wow, szívesen megnézném pár kreációdat.


Egyébként a legegyszerűbb pinterest-en nézegetni mindenféle street style fotósorozatot és kombinálni, ami tetszik.

Nekem fontos a kényelem, és hogy nőies legyek, de magabiztosan tudjak fellépni, ezért gyakran hordok "férfiasabb" cuccokat, pl. ha prezentálok, akkor valami extra körömcipő, öltönynadrág, sima póló, finom ékszerek.

Én is varrogatok egyébként, próbálok ügyesedni, pár nadrágot, szoknyát már összehoztam.

Szeretek turizni is egyébként, nyáron imádtam a klasszikus, amerikai nagypapás hawaii ingeket, elöl megkötve, alóla kivillanó bralettel.

Boltokba ha megyek, akkor H&M, Pull&Bear, Monki, Zara, Uniqlo, fizetés után Urban Outfitters, Asos-ról vagy Aliexpress-ről rendelek, esetleg ismerősök vagy egyéb helyi designerek cuccait is megnézem. :D ún. "plus size" lányként annyira nem könnyű, nem minden áll úgy, ahogy azt elképzelem, vagy egyes darabok túl kihívóak egyszerűen. (nem vagyok extrém nagy, L, 40-42 méret)


Fiúként szerintem a kiegészítőket nem merik sokan bevállalni, pedig sokkal bátrabban próbálkozhatnának:)

2017. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Philipp Plein
2018. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!