Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrágot és cipőt...

Milyen nadrágot és cipőt ajánlotok ballagásra? Juni 11. én ballagás. :S

Figyelt kérdés

Nadrág: valami farmer szerűt szeretnék ami szűk szárú de kicsit más anyaga van mint a farmernek ha

tudtok linkeljetek lécci.



Cipő: magassarkút szeretnék valami olyasmit ami most divat és utánna is feltudom venni

pl bankettre egy farmerhez.


előre is köszi a válaszokat.


2010. máj. 27. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

[link]

esetleg ez a nadrág(vagyis farmer legging)

egy ilyen cipővel:

[link]

Szerintem fehér inggel+derékövvel nagyon szexi, én hasonlóan mentem a barátom ballagására még múlt hónapban :)

2010. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én is június 11-én ballagtam. 1988-ban. Akkor van a szülinapom!
2010. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszii.

nemvagyok valamii túl vékony.:S

szóval inkább ilyen nadrág félére gondoltam.:D

2010. máj. 27. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Én tavaly ballagtam, az akkori tapasztalatom alapján itt egy jótanács: jól válaszd meg a magassarkúdat! Én a ballagásra külön vettem egy alkalmi körömcipőt, szép, magas sarokkal. Előtte is szinte folyton magassarkút viseltem, ahogy ma is, a körömcipőnek mégis sikerült kifognia rajtam. :/ Szóval: bár a lábam nagyon csábos volt, a cipő gyönyörű, amint véget ért a ballagás és kifelé indultam a családdal a kocsihoz, úgy botorkáltam mint egy sánta ló. :D Szerencse hogy a ceremónia alatt még tudtam magam tartani... :D

Egy szó mint száz: alaposan próbáld ki azt a cipőt! :D

Szép ballagást! :)

20/L

2010. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen stilusu cipőt vegyél: [link]
2010. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne farmert.hanem fekete kicsit csillogósabb leggings.én is olyat veszek fel.meg olyan magassarkút amit az első linkelt.csakhogy nem az a fajta amit cipőnek linkelt,hanem ami nacihoz van ;] szerintem gyönyörű,és hétköznap is felveheted meg buliba.kínaiba vannak nagyonjók ^^
2010. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:)
2010. máj. 31. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!