Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz hogy a ruháim...

Szerintetek gáz hogy a ruháim nagy része barna és zöld, esetleg kék és fekete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan harminc éves, sportos alkatú férfi vagyok, aki szeret egyszerűen, praktikusan öltözködni.

De pár embertől már megkaptam hogy úgy nézek ki mint egy vadász :D

Tény csak barna nadrágom és cipőm van, a pólóim többnyire barna, zöld, kék és fekete színűek, úgyszintén a pulcsik is, és sötétzöld téli kabátom van.

Szerintem mind a mai divat szerinti szabásúak (persze drága márkákat nem hordok), csak a színválaszték szűk, mert ezeket szeretem...

Egyébként is, úgy nézek ki mint egy vadász, és az nem férfias? A katonai ruhák és ilyen színekből állnak, az is gáz?

Egyszerűen viszolygok a kék farmertől, a fehér pólótól, meg általában a világos színá ruháktól.


Mi a véleményetek így látatlanban?



2017. szept. 26. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nekem leginkább fekete meg fehér. Egy két színes van, de mind minta nélküli. Nekem így jó. Más szerint gáz e vavy nem azt meg pont leszarom.
2017. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Semmi, ha neked ez tetszik, akkor hordd ezt. Amúgy ha megfigyeled, a legtöbb ember csak pár színt hord. Nekem meg az összes ruhám fekete, és akkor mi van?
2017. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért fekete gatyát meg cipőt beszerezhetnél, mert ezek a színek, amiket felsoroltál pont nem jól néznek ki barna aljjal.
2017. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!