Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Crossdresserként hol tudnék...

Crossdresserként hol tudnék ruhákat venni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
??? Akármelyik ruha boltban.
2017. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rendelj a Net-en.
2017. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ruhaboltban mint mindenki más.
2017. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
Ott ahol mindenki más, boltban, neten. Mi okoz nehézséget a vásárlással? Méret vagy az hogy mit szólnak az eladók?
2017. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
If, méret, de elsősorban mit szólnak sz eladok/emberek
2017. szept. 27. 13:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mit szól az eladó??? A szemedbe nyalizik aztán kit érdekel mit gondol miután kimész?
2017. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor rendelj a neten, pl h&m-ben sokszor van nagy leárazás meg ingyenes szállítás és a mérettáblázat is megbízható úgyhogy szerintem megéri, vagy akár aliexpressen is vannak nagyon olcsón ruhák
2017. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor rendelj a neten, pl h&m-ben sokszor van nagy leárazás meg ingyenes szállítás és a mérettáblázat is megbízható úgyhogy szerintem megéri, vagy akár aliexpressen is vannak nagyon olcsón ruhák. De egyébként ha elmész nem fog senki arra gondolni a boltban hogy magadnak veszed, hanem hogy a barátnődnek. én is vásároltam már a férfi osztályon másnak, ne félj ettől.
2017. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok crossdresser, de imádom a full feszülős super skinny farmerokat, ami deréktól bokáig rám tapad, ugyanúgy mint a csajokra. Sajnos ilyet férfi farmerban nagyon ritkán lehet találni, így a női farmerokból szoktam válogatni.


Pár hete is pont egy ilyen farmerért mentem a boltba szétnézni, amikor már a bejáratnál kérdezte az eladó csajszi, hogy miben segíthet. Mondtam, hogy full feszülős sztreccsfarmert keresek magamra, mire ő segített keresgélni a férfi osztályon, persze eredménytelenül, mert csak bővebb szárúak voltak. Ekkor javasolta, hogy nézzünk szét a női osztályon is, és már ment is előre. Talált is nekem két jó gatyát, ami tetszett, ebből végül az egyiket meg is vettem.


Közben beszélgettünk is, és mondja hogy egy csomó fiú/pasi választja a női gatyákat, aki a feszes fazont szereti. :)

2017. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Szerintem senkit nem érdekel hogy hol és hogyan vásárolsz. Én is láttam már a női ruhák között válogató fiút, eszembe se jutott hogy vajon magának veszi-e vagy másnak. Én meg rendszeresen végignézem a kisebb (tini) fiú cuccokat, mert van olyan ruhadarab, amiből az jobb mint a női. Soha senki nem nézett furán, na meg mit gondolnak? Vehetem épp a tesómnak vagy akárkinek is. Senkinek semmi köze hozzá.
2017. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!